999 rezultate për

subjekteve

Policia jep alarmin: Kujdes, po vidhen masivisht llogari bankare Policia e Shtetit ka bërë të ditur mëngjesin e sotëm se ka një rritje të konsiderueshme të mashtrimeve elektronike nëpër
NISMA: Në Prizren po u bëhet trysni qytetarëve nga militantët e subjekteve politike NISMA – DEGA Prizren kërkon nga organet e rendit dhe nga organizatori i zgjedhjeve që të mbahet rendi në objektet shkoll
Tërhiqet shorti për auditimin e raporteve financiare të partive politike U bë tërheqja e shortit lidhur me Auditimin e Raporteve Vjetore Financiare dhe Raportet e deklarimit financiar të fushat
Ndarja e PAN-it është vetëm për përfitime Analistët politikë vlerësojnë se ndarja e subjekteve përbërëse të PAN-it në grupe të veçanta parlamentare është bërë me
Partitë sot mësojnë rënditjen në fletëvotim Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), organizon sot tërheqjen e shortit për renditjen e subjekteve politike në fletëvoti
Paratë e krimit, lista e subjekteve që do verifikohen në shtator Institucionet publike kanë nisur punën për të kontrolluar në terren paratë e pajustifikuara, teksa kryeministri Edi Rama
Haradinaj për pushime në Shëngjin (FOTO) Edhe sot ka dështuar vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, në të cilën pikë e vetme e rendit të ditës i
U jepte para komisionerëve, arrestohet demokrati me 4 milionë lekë në xhep Policia e Krujës ka ndalur një 30-vjeçar pasi është kapur duke shpërndarë para ditën e djeshme tek komisionerët dhe tek
Numërimi në Prizren drejt përfundimit, kjo është renditja e subjekteve politike Deri më tani janë numëruar 99.08 për qind të votave në Komunën e Prizrenit, nga të cilat koalicioni PDK-AAK-NISMA (PAN)
Numërohen 99.64 % të votave, kjo është renditja e subjekteve politike Komisioni Qendror i Zgjedhjeve e ka përditësuar numërimin e votave, duke shkuar në 99.64 për qind, në 2 mijë e 481 kuti
KQZ hedh shortin për renditjen e partive politike në fletvotim Komisioni Qendror i Zgjedhjeve tashmë është gati për renditjen e subjekteve politike në fletëvotim për zgjedhjet e parak
Partitë politike të Kosovës nuk arrijnë asnjë marrëveshje në Tiranë Takimi i nëntë mes përfaqësuesve të subjekteve politike të Kosovës, ka përfunduar me qëndrime të betonuara, përveç Demar
Përfaqësuesit e partive politike të Kosovës takohen në Tiranë Përfaqësues të partive politike të Kosovës kanë zhvilluar një takim në Tiranë ku kanë diskutuar rreth zhvillimeve të fun
Çfarë mendojnë BESA dhe LR-PDSH për programin e ri të Zoran Zaevit? (VIDEO) Pavarësisht ftesës që Zaev bëri sot, Lëvizja Besa thotë se po presin ofertë konkret për të hyrë në qeveri. “Lëvizja B
Mustafa sulmon VV-në: Tregoni si u financua gazi lotsjellës e molotovi Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa e ka vlerësuar kërkesën për të publikuar pasqyrat financiare të subjekteve politike.
Fillojnë negociatat mes VMRO-BDI-së për formimin e Qeverisë së re Kanë nisur bisedimet mes dy subjekteve politike, VMRO DPMNE-së dhe BDI-së, për formimin e qeverisë së re. Ende nuk k
Betimi publik i 4 partive shqiptare: Nuk bëjmë koalicion me Gruevskin (VIDEO) Sonte në Alsat M, në kuadër të emisionit “200” do të mbahet debati në nivel partish me nënkryetarët e të gjitha subjekte
Mbyllet fushata në Drenas, ja premtimet kolosale të subjekteve Është mbyllur të premten fushata zgjedhore për kryetar të Komunës së Drenasit me premtimet të mëdha, që nuk do të mundej
BFI apel subjekteve politike të mos keqpërdorin fenë në fushatën e tyre parazgjedhore Bashkësia Fetare Islame e Republikës së Maqedonisë,u ka bërë apel të gjitha subjektet politike që në fushatën e tyre pa
Bulqizë/ Minatorët apelojnë për ndihmë Reshjet e rëna ditët e fundit kanë shkaktuar një situatë kaotike në Bulqizë. Miniera e Bulqizës ndodhet në prag të një k