999 rezultate për

suarezin

Messi fjalët më të mëdha për Lautaron: Është mbresëlënës, ngjan me Suarezin Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka lavdëruar bashkëkombësin e tij, sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, duke e cilësua
Rivaldo: Barcelona duhet të bashkojë Neymarin, Messin e Suarezin Që nga largimi i Neymar nga Barcelona ka pasur disa tentime të katalunasve për ta kthyer përsëri në skuadër futbollistin
Nuk po përshtaten në fushë, Griezmann darkon me Messin dhe Suarezin Antoine Griezmann e ka pasur një fillim të vështirë në Barcelonë, veçanërisht me partnerët e tij në sulm. Megjithatë, fr
Griezmann: Më duhet kohë të për t’u kuptuar me Messin dhe Suarezin Antoine Griezmann insistoi se atij do t’i duhet kohë për të krijuar lidhje të mirë në fushën e lojës me Lionel Messin dh
Messi: Më mungon Ronaldo Lionel Messi mbrëmë ka dhënë një intervistë në një televizion të Argjentinës. Ai ka folur për se si ka ndikuar familj
Barcelona kërkon 20 milion euro, për ta lënë të lirë Denis Suarezin Barcelona kërkon 20 milion euro, për të lënë të lirë Denis Suarezin. Kështu raportojnë mediat spanjolle ditën e sotme, t
Barcelona në kërkim të një sulmuesi për të zëvendësuar Suarezin Luis Suarez i cili është 32-vjeç, Barcelona ka filluar ta hulumtojë tregun e transferimeve në kërkim të lojtarëve të rin
Valverde: Nuk kemi frikë, kemi në ekip Messin dhe Suarezin Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, po pret Luis Suares të jetë gati për ndeshjen e sotme kundër spanjollëve. Lider
Yerry Mina tregon se si e humbi bastin me Messin dhe Suarezin Yerry Mina ka thënë se ai i kishte paguar shopingun e Lionel Messis dhe Luis Suarezit, për shkak se kishte bërë baste me
Ndodh çudia e madhe, mbrojtësi rus ndihmoi Suarezin të shënojë (VIDEO) Suarez shënoi me një goditje dënimi kundër Rusisë në minutën e '10, por ky nuk është lajmi më i keq për Rusinë. Kjo,
Mbrojtësi rus sulmon Suarezin: Do ta kafshoj un atë Mbrojtësi rus, Ilia Kutepov, një nga rivalët e Uruguait në Botëror, thotë se nuk ka aspak frikë prej Luis Suarezit. N
Chiellini: Asnjë problem me Suarezin Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini këmbëngul se nuk ka asnjë problem me sulmuesin e Barcelonës, Luis Suarez dhe t
Salah motivohet që t'i refuzojë ofertat nga Reali ose Barcelona Mohamed Salah është njëriu më i përfolu në të gjitha mediat sportive botërorre. Por forma e tij nukka lënë pa i shpëtuar
Yerry: Për mua ai është më i miri në botë Blerja e re e Barcelonës, Yerry Minas, i është rrëqethur trupi kur është takuar me lojtarin më të mirë në botë, Lionel M
Coutinho midis dy rrugëve, të ndjekë Suarezin apo të shoqërojë Neymarin Barcelona është e shqetësuar nga interesimi i intensifikuar i PSG-së për të fituar Coutinhon nga Liverpooli, veçanërisht
Barca e sigurtë për Coutinhon: Liverpool kështu bëri dhe për Suarezin Barcelona mbetet e sigurtë për nënshkrimin e Philippe Coutinho, edhe nëse ata duhet të presin deri në ditën e fundit.
Barcelona vendos për Denis Suarezin “Mundo Deportivo” bën të ditur se mesfushori i ri spanjoll, Denis Suarez, nuk do të largohet nga Barcelona, për të cilin
Diego Costa 50 gola në Premier League, kalon dhe Suarezin Diego Costa ka arritur shifrën e 50 golave në Premier Ligë për Chelsean. Bomberi spanjoll e ka arritur këtë gjë dhe më s
NOTAT/ Pjanic bën Iniestën te Juvja, Chiellini futi në "xhep" Suarezin (FOTO) Juventus ka zhvilluar një ndeshje spektakolare edhe në "Cam Nou" duke eklipsuar yjet blaugrana për t'i ndalur në një bar
"Ndaloni fëmijët të shohin Suarezin, ai është një aktor pornoje" Legjenda e futbollit, Eric Cantona ka thënë se simulimi i Luis Suarezit ndaj Paris Saint-Germain është "porno në futboll