999 rezultate për

suarez

"Luis Suarez? Më vjen turp që jam italian" Çështja Suarez vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në Itali. Sulmuesi ka përfunduar në shënjestrën e kritikave pas
Mos i humbisni: Provimi i Suarez një mashtrim, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Sapo u përhap lajmi për provimin e Suarez që rezultoi i manipuluar në Universitetin e Perugia, rrjetet sociale u lëshuan
Barcelona gjen pasuesin e Suarez, vjen nga Holanda Barcelona ka arritur një marrëveshje me Ajax për të nënshkruar me talentin amerikan, Sergino Dest. Mbrojtësi në total
Plani i "çmendur" i Atleticos, i bën bashkë Suarezin dhe Cavanin Edinson Cavani mund të bashkohet tek Atletico Madrid me bashkëvendësin e tij, Luis Suarez. Skuadra nga Madridi, pasi
Suarez e mbyll me Barcelonën, uruguajani largohet i përlotur (VIDEO) Ditën e sotme futbollisti Luis Suarez i ka dhënë lamtumirën skuadrës ku luajti prej 6 vitesh me radhë, Barcelona. Po
Skandali me provimin e Suarez, Juventusi me "dhimbje koke" Për momentin, Juventusi nuk është nën hetim, por pozicioni i "Zonjës së Vjetër" rrezikon të përkeqësohet. Në lidhje me r
5 skuadrat ku mund të transferohet Suarez nëse i dështon kalimi te Atl Madrid Luis Suarez raportohet se ka përfunduar kontratën me Barcelonës, ndërsa është shumë afër që të kalojë te Atletico Madrid
Dalin përgjimet në malipunimin e provimit të Suarez Mediat italiane kanë zbuluar edhe detajet në lidhje me hetimin ndaj Universiteti për të Huajt në Perugia, i cili manipul
Reagojnë autoritetet italiane për skandalin e testimit të Suarezit në gjuhën italiane Më shumë detaje po dalin nga hetimi mbi provimin e gjuhës italiane të Luis Suarezit. Sulmuesi i Barcelonës fluturoi n
Acarohet Suarez, Bartomeu bllokon transferimin e tij te Atletico Madridi Gjatë ditës së djeshme u raportua se Luis Suarez ka prishur kontratën me Barcelonën dhe se ka arritur marrëveshje me klu
Hetuesit e zbulojnë, Suarez i kishte të gatshme përgjigjet për testin e pasaportës italiane (FOTO LAJM) Shtetësia italiane e Luis Suarez u mor përmes një mashtrimi. Kjo është ajo që një hetim nga Guardia di Finanza dhe Pr
Rakitic sqaron raportin me Messin dhe Suarezin: Kurrë skemi qenë shokë të ngushtë Ivan Rakitic ka shpjeguar raportin e tij me Lionel Messin dhe Luis Suarezin te skuadra e Barcelonës. Ivan Rakitic ka
Barcelona bën lëmsh Europën me Suarez Barcelona bën përsëri lëmsh merkaton në Europë. Klubi katalanas nuk dëshiron të ketë më pjesë të tij Luis Suarez, por në
Mediat në Itali dhe Spanjë: Morata rikthehet te Juventus, Suarez shkon te Atl Madrid Raporte të shumta në Itali dhe Spanjë sugjerojnë që Luis Suarez do të bashkohet me Atletico Madrid, duke liruar Alvaro M
Luis Suarez arrin marrëveshjen me Atletico Madridin Luis Suarez vështirë se do të vazhdojë te skuadra e Barcelonës. Ylli uruguaian, Luis Suarez, me shumë gjasë do të lar
Drejtori sportiv i Juventusit telefonon Suarez, i konfirmon gjithçka Fabio Paratici ka telefonuar Luis Suarezin. Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, javëve të fundit është lidhur me një
Pirlo flet për Suarez: Ka shumë pak gjasa të na bashkohet Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo në prag të ndeshjes me Sampdorian, ka dal në një konferencë për shtyp, ku iu përgji
Zbulohet prapaskena, Suarez refuzoi ekipin ku do hynte në histori Prapaskenë interesante e zbuluar nga ESPN rreth një transferimi të mundshëm, shumë të pasur në kampionatin amerikan për
Merkato shkurt: Bale, Thiago dhe Suarez shumë pranë largimit Merkato sa vjen e bëhet mjaft interesante kur kanë mbetur edhe 2 javë nga mbyllja e saj. Këtu është një përmbledhje m
Suarez kalon me sukses provimin dhe merr pasaportën, tifozët: Eja te Juve Luis Suarez ka marrë pasaportën italiane. Pas stërvitjes në mëngjes me Barcelonën, Luis Suarez mbe