999 rezultate për

suarez

Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër Atletiko Madrid është forcuar këtë verë me një sulmues si Luis Suarez, por duket se Diego Simeone nuk është i kënaqur ve
Fjalë speciale për Suarez, Messi: Nuk habitem si të dëbuan (FOTO LAJM) Largimi i Luis Suarez nga Barcelona nuk ka trishtuar vetëm tifozët katalanas, por edhe Lionel Messin. Uruguaiani ishte k
Nga rënia një kategori më poshtë te bllokimi i merkatos, ja çfarë rrezikon Juventusi nëse ka gisht te çështja "Suarez" Fakti se ka qenë Juventusi që ka lënë takim për testin e gjuhës së Luis Suarezit, ndonëse më pas hoqi dorë nga lojtari,
EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Luis Suarez do të veshë fanellën e Atletico Madridit. Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll
Me lot në sy, Suarez: Nuk prisja të largohesha në këtë mënyr nga Barcelona I trishtuar dhe me lotë në sy Luis Suarez i ka dhënë lamtumirën Barcelonës nëpërmjet një konference për shtyp ku bashkë
Suarez i jep lamtumirën Barcelonës i përlotur (VIDEO) Luis Suarez i ka dhënë lamtumirën Barcelonës. Sulmuesi nga Uruguai, është paraqitur në një konferencë, për t’i dhënë
Kjo është shifra "modeste" që ka paguar Atletico për Suarez Atletico Madrid ka kompletuar transferimin e Luis Suarez nga Barcelona. Përmes një komunikate, skuadra nga Madridi ka
ZYRTARE/ Luis Suarez i bashkohet Atletico Madridit Luis Suarez është lojtar i Atletico Madrid. Sulmuesi uruguaian, pas gjashtë vitesh në Barcelonë, largohet nga ‘Camp N
"Luis Suarez? Më vjen turp që jam italian" Çështja Suarez vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në Itali. Sulmuesi ka përfunduar në shënjestrën e kritikave pas
Mos i humbisni: Provimi i Suarez një mashtrim, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Sapo u përhap lajmi për provimin e Suarez që rezultoi i manipuluar në Universitetin e Perugia, rrjetet sociale u lëshuan
Barcelona gjen pasuesin e Suarez, vjen nga Holanda Barcelona ka arritur një marrëveshje me Ajax për të nënshkruar me talentin amerikan, Sergino Dest. Mbrojtësi në total
Plani i "çmendur" i Atleticos, i bën bashkë Suarezin dhe Cavanin Edinson Cavani mund të bashkohet tek Atletico Madrid me bashkëvendësin e tij, Luis Suarez. Skuadra nga Madridi, pasi
Suarez e mbyll me Barcelonën, uruguajani largohet i përlotur (VIDEO) Ditën e sotme futbollisti Luis Suarez i ka dhënë lamtumirën skuadrës ku luajti prej 6 vitesh me radhë, Barcelona. Po
Skandali me provimin e Suarez, Juventusi me "dhimbje koke" Për momentin, Juventusi nuk është nën hetim, por pozicioni i "Zonjës së Vjetër" rrezikon të përkeqësohet. Në lidhje me r
5 skuadrat ku mund të transferohet Suarez nëse i dështon kalimi te Atl Madrid Luis Suarez raportohet se ka përfunduar kontratën me Barcelonës, ndërsa është shumë afër që të kalojë te Atletico Madrid
Dalin përgjimet në malipunimin e provimit të Suarez Mediat italiane kanë zbuluar edhe detajet në lidhje me hetimin ndaj Universiteti për të Huajt në Perugia, i cili manipul
Reagojnë autoritetet italiane për skandalin e testimit të Suarezit në gjuhën italiane Më shumë detaje po dalin nga hetimi mbi provimin e gjuhës italiane të Luis Suarezit. Sulmuesi i Barcelonës fluturoi n
Acarohet Suarez, Bartomeu bllokon transferimin e tij te Atletico Madridi Gjatë ditës së djeshme u raportua se Luis Suarez ka prishur kontratën me Barcelonën dhe se ka arritur marrëveshje me klu
Hetuesit e zbulojnë, Suarez i kishte të gatshme përgjigjet për testin e pasaportës italiane (FOTO LAJM) Shtetësia italiane e Luis Suarez u mor përmes një mashtrimi. Kjo është ajo që një hetim nga Guardia di Finanza dhe Pr
Rakitic sqaron raportin me Messin dhe Suarezin: Kurrë skemi qenë shokë të ngushtë Ivan Rakitic ka shpjeguar raportin e tij me Lionel Messin dhe Luis Suarezin te skuadra e Barcelonës. Ivan Rakitic ka