999 rezultate për

suarez

ZYRTARE/ Zbulohet orari i "El Classicos" La Liga ka zbuluar orarin për ndeshjen e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit që zhvillohet me 24 tetor. Kjo ndeshje
Koeman zbulon bisedën me Suarez: Nuk e largova unë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka zbuluar bisedën që zhvilloi me Luis Suarezin para se të largohej nga “Camp Nou”.
Suarez: Te Reali kurrë, nëse i shënoj Barçës nuk festoj Luis Suarez nisi një etapë të re në karrierë përpara disa javësh me transferimin te Atletico Madrid. El Pistolero u larg
Suarez: Messi ka vuajtur si unë, më vranë shpirtërisht Luis Suarez ende e vuan mënyrë se si e larguan nga Barcelona, pasi shënoi 195 gola dhe fitoi 13 trofe me “blaugranat”. T
Ëndrra e Atl Madrid, të veshë sërish Messin me fanellën bardhekuqe dhe partner me Suarez Lionel Messi ka edhe një vit kontratë me Barcelonën dhe nëse nuk ka ndonjë ndryshim gjatë sezonit, argjentinasi në verën
Presidenti i Atletico Madridit ka një mesazh për Lionel Messin Lionel Messi është i mirëpritur t’i bashkohet Luis Suarez tek Atletico Madrid, nëse ai akoma dëshiron të luajë përkrah u
Atletico "shpartallon" Granadan, Suarez e nis me dy gola dhe asist (VIDEO) Atletico Madrid kanë shënuar fitore të lehtë ndaj Granada. Me rezultatin 6:1, Atletico Madrid ka marrë fitore në La L
Skuadër e re, Suarez i vjetër, Atletico shënon golin e 5 (VIDEO) Suarez ka arritur të gjejë golin e parë me Atleticon e Madridit që në ndeshjen debutuese. Uruguajani e nisi ndeshjen
"Suarez? Jam i bindur që mbrapa qëndron Juventus! Është stili i tyre" Çështja Suarez vazhdon të diskutohet në Itali. Ylli i ri i Atletico-s ka përfunduar në syrin e ciklonit pas skandalit
Messit i mungon Suarez, argjentinasi me kokën ulur në stërvitje (VIDEO) Leo Messi si duket nuk është i kënaqur në stërvitjet e fundit me Barcelonës, pasi i’u largua shoku më i mirë i skuadrës.
Largimi i Suarez, Koeman: Duket sikur jam unë 'djali i keq në film' Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka dalë në një konferencë për shtyp, para debutimin të tij në stolin e katalanasve
Luis Suarez i përgjigjet mesazhit të Lionel Messit Ju meritonit të largoheshit siç e meritonit, si një nga lojtarët më të rëndësishëm në histori të klubit, pasi arrite gjë
Simeone flet për transferimin e Suarez: Zëvendësuesi më i mirë i Moratas Skuadra e Atletico Madridit tashmë e ka zyrtarizuar edhe transferin më të ri, që bëhet fjalë për Suarez. Suarez u bas
Luis Suarez zbulon arsyen pse zgjodhi të transferohej te rivalët e Barcelonës Mund të quhet pa diskutim si "goditja më e madhe" në këtë merkato verore në Spanjë. Luis Suarez u largua nga Barcelon
Presidenti i Atleticos tregon prapaskenat e transferimit të Suarez: Ishim me fat Luis Suarez është goditja e madhe e Atletico Madrid në këtë merkato verore. Afrimi i sulmuesit uruguian nga Barcelona,
"Plas" te Barça: Suarez i përgjigjet Messit: Bëj kujdes aty mos të njollosin (FOTO LAJM) Luis Suarez i është përgjigjur mesazhit emocionues të dërguar publikisht nga shoku i tij më i ngushtë dhe njëkohësisht k
Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër Atletiko Madrid është forcuar këtë verë me një sulmues si Luis Suarez, por duket se Diego Simeone nuk është i kënaqur ve
Fjalë speciale për Suarez, Messi: Nuk habitem si të dëbuan (FOTO LAJM) Largimi i Luis Suarez nga Barcelona nuk ka trishtuar vetëm tifozët katalanas, por edhe Lionel Messin. Uruguaiani ishte k
Nga rënia një kategori më poshtë te bllokimi i merkatos, ja çfarë rrezikon Juventusi nëse ka gisht te çështja "Suarez" Fakti se ka qenë Juventusi që ka lënë takim për testin e gjuhës së Luis Suarezit, ndonëse më pas hoqi dorë nga lojtari,
EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Luis Suarez do të veshë fanellën e Atletico Madridit. Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll