Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

suada

"Sa gabim...", Suada Sherifi flet për herë të parë për masakrën në ish-Bllok Ish misi Suada Sherifi në një mënyrë apo në tjetrën u bë pjesë e ngjarjes së shumëpërfolur në ish-Bllok, më 4 tetor 2018
Suada Sherifi tregon problemet me bashkëshortin: Është shumë xheloz Suada Sherifi është prej disa vitesh e martuar me biznesmenin Eldi Dizdarin, i cili u shpall në kërkim në fund të nëntor
Burri në arrati për vrasjen në Bllok, Suada Sherifi bën deklaratën e papritur (VIDEO) E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” për t’iu përgjigjur pyetjeve thumbuese të Aulonës dhe Fatmës, është Suada Sherif
Trashëgimtarja e Top Channel e thotë hapur: Për këtë shqiptare jam xheloze Lori Hoxha ka preferuar ta kalojë mbrëmjen e së hënës me motrën, Sarën dhe shoqen e saj dhe të treja bashkë janë duke u
Ndër më të kërkuarit në vend, jeta luksoze e Eldi Dizdarit me miss-in (FOTO LAJM) Eldi Dizdari është aktualisht një ndër njerëzit më të kërkuar në vendin tonë. Biznesmeni dyshohet si i përfshirë në
Ana e errët e botës së modës, flet ish-miss Albania: Ja ç’më kërkuan Suada Sherifi ka treguar për herë të parë arsyen pse nuk përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe pas marrjes së kurorës s
Foto e rrallë e bashkëshortit të Suada Sherifit (FOTO LAJM) Ish-Missi shqiptar Suada Sherifi vendosi që në fillim, që romancën e saj ta mbante të fshehtë nga sytë e publikut. “N
Missi i preferuar i shqiptarëve tregon kur do ta shohim nuse Suada Sherifi është një nga misset më të preferuara të shqiptarëve. Ama ajo nuk është veshur nuse edhe pse ka një vajzë
Suada Sherifi apo JLo? (FOTO LAJM) Ndodh shpesh që secili prej nesh të inspirohet nga personazhet e Hollywood për stilin e të veshurit. Por një gjë e ti
Ish-miss Albania prezanton vajzën, një mrekulli e vogël (VIDEO) Ajo konsiderohet si një nga misset më të bukura që ka përfaqësuar Shqipërinë dhe që asnjëherë se ka tepruar me pamjen ap
Suada Sherifi për herë të parë publikisht krah bashkëshortit (FOTO LAJM) uda Sherifi është treguar tepër e rezervuar për jetën e saj bashkëshortore duke mos publikuar asnjë foto me burrin në rr
Suada Sherifi prezanton bashkëshortin (FOTO LAJM) Padyshim që ish-missi Suada Sherifi është një nga femrat më të bukura dhe më të diskutuara të showbizit shqiptar. Ndo
Ana e errët e botës së modës, flet ish-miss Albania: Ja ç’më kërkuan (FOTO LAJM) Suada Sherifi ka treguar për herë të parë arsyen pse nuk përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe pas marrjes së kurorës s
Ish-miss Shqipëria tregon hapur votën e saj Një nga vajzat më të bukura dhe me linja për tu pasur zili është edhe ish-Miss Shqipëria Suada Sherifi e cila është mja
Suada Sherifi, një 'sirenë' seksi (FOTO LAJM) Suada Sherifi, gjithmonë e ka preferuar botën e televizionit, dhe rezultatet kanë qënë të shkëlqyera. Ish-Miss Alban
Suada Sherifi: Dua të bëhem gazetare sportive Suada Sherifi, vajza vlonjate shtatlartë, fituese e kurorës së spektaklit "Miss Albania 2005", duket se po jeton një per