999 rezultate për

style

Sa qenka rritur, vajza e Norës dhe Robertit tashmë duket si një princeshë e vërtetë (VIDEO) Në maj të 2015 Nora Istrefi dhe Robert Berisha u bënë prindër për herë të parë duke u bëkuar më një vajzë të cilën e qua
Klopp: Juve favorit për Champions, skuadra më e mirë që kam parë në gjithë jetën time Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp ka thurur elozhe për skuadrën e Juventusit. Sipas teknikut gjerman Juventus është fa
Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi në San Siro, ndezin "derbin" e Milanos (VIDEO) Në një nga ndeshjet më të shikuara në botë kurrsesi nuk mund të mungonin edhe dy super modelet shqiptare të cilat njihen
Dita zbulon tmerrin e tërmetit në Turqi: Dhjetra viktima dhe godina të rrafshuara Tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Richter në Turqinë jug-lindore ka shkaktuar një bilanc tragjik me 22 viktima të kon
Ja si ndryshon formacioni i Interit pas mbërritjes së Eriksen Transferimi i Christian Erikssen në radhët e Interit do të rrisë cilësinë e skuadrës së Antonio Contes. Me blerjen e
Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, postimi i radhës është thumbues Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë... Shpesh deklaratat e tij janë epike ashtu si edhe reagimet. Një reagim i diku
Pushime si në përralla! Ermal Fejzullahu do ju lërë pa fjalë me videot e pushimeve (VIDEO) Pushimet në një vend me diell në mes të dimrit, janë zgjedhja që shpesh bëjnë personazhet e njohur. Këtë vit të shumt
"Kur të mbyllësh këmbët", Ilda Bejleri replikon publikisht me ndjekësin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka bërë së fundmi një postim paksa ndryshme që jemi mësuar të shohim në pro
Të kapur për dore, Renato në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në "Hell’s kitchen", përveç sherreve dhe debateve ka pasur edhe momente të ëmbla mes shefit dhe një p
Evra përfundimisht është i çmendur (VIDEO) Ish-futbollisti i Manchester Unitedit Patrice Evra ka uruar Krishtlindjet përmes një videoje të postuar në rrjetin socia
Jo 1 por 3 fustane, Alketa Vejsiu shkëlqen në mbrëmjen e parë të “Festivalit të RTSH-së” (VIDEO) Mbrëmjen e sotme po mbahet në Pallatin e Kongreseve nata e parë e “Festivalit të 58-të të RTSH-së”. Në këtë spektakël
E "kallën", momentet më të bukura nga dasma e Mc Kreshës (VIDEO) Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjën e djeshme duke çuditur të gjithë fansat. Ai është kurorëzuar me martesë m
Nora Istrefi e ka gati këngën e re dhe gjejeni pak me kë po bashkëpunon? (FOTO LAJM) Gjiko dhe Nora Istrefi janë bërë sërish bashkë për një këngë të re. Pas suksesit të madh me këngën “Gabime”, dyshja d
Profili me cool i momentit në Instagram është ai i "djalit me pankartë" (FOTO LAJM) Në këtë botë ka shumë gjëra të gabuara, disa prej tyre janë serioze dhe disa jo. Pjesa më e madhe e njerëzve i kalojnë
E moshuara shpirtgjërë dhuron për të prekurit nga tërmeti: Asgjë s'marrim me vete! (VIDEO) Një rast tepër i veçantë vjen nga kjo e moshuar që shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, ku ka treguar edhe çfarë ka
Oriola dhe Beatrix i kanë surprizuar të gjithë, që prej datës 26 pranë banorëve të prekur nga tërmeti (VIDEO) Rrjetet sociale që prej datës 26 nëntor kanë marrë një hije tjetër në Shqipëri. Dikush me një fjalë e dikush me sadop
Vogëlushja e Florian Agalliut bën gjestin prekës, dhuron rrobat e saj për fëmijët e prekur nga tërmeti (VIDEO) Tërmeti i dy ditëve më parë në vendin tonë ka shkaktuar frikë dhe panik tek qytetarët, por edhe një ndjenjë të madhe sol
Bebe Rexha solidarizohet me Shqipërinë, premton se do të mbledhë fonde (VIDEO) Personazhet shqiptare me famë botërore shprehën publikisht solidaritetin pas ngjarjes së rëndë në Shqipëri. Ditën e djes
Shembet pallati në Durrës, shtëpia në Lushnje, tmerr në Krujë Dyshohet se për shkak të tëmetit të fortë që ra më parë në Durrës në rrethina janë shembur disa banesa. Nga të dhënat pa
Playback dhe b*thë, këngëtaret shqiptare e kthejnë muzikën në zallamahi (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p