999 rezultate për

stuttgart

Ylli francez në Gjermani për vizitat mjekësore Benjamin Pavard ndodhet në Munich për të zhvilluar testet mjekësore me FC Bayern, siç raporton gjermania Kicker. Meg
Hannover dhe Stuttgart nuk heqin dorë nga sulmuesi i kombëtares Vijon interesi i Hannoverit dhe Stuttgartit për sulmuesin shqiptar Rey Manaj. Mediat italiane raportuan vetëm pak di
Bayern Munich poker Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich nuk heq dorë nga titulli kampion. Bavarezët shkatërruan 4-1 Stuttgartin në Alianz Arena në një ndeshje jo
Stuttgart befason Bayern me një gol të pabesueshëm (VIDEO) Anastasios Donis, sulmuesi 22-vjeçar i Stuttgart, ka hedhur kandidaturën e tij për golin e vitit. Ai ka befasuar Baye
Tragjedi në Gjermani, kapitenit të Stuttgartit i vdes babai në stadium Tragjedi në shtëpinë e Stuttgart, pasditen e ditës së sotme. Menjëherë pas ndeshjes së fituar në “Mercedes-Benz Arena
Bayern Munich nuk fal, mposht në transfertë Stuttgartin Bayern Munich ka fituar lehtësisht ndaj Stuttgartit me shifrat 0-3 në "Mercedes-Benz Arena". Skuadra e Niko Kovac iu
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Stuttgartit në "Mercedes-Benz Arena". Ai që ka shënuar golin është mesfusho
Dortmundi e nis me ‘poker’ ndaj Leipzigut, Mainzi fiton me Stuttgartin Borussia e Dortmundit i bën nisjen e duhur sezonit në Bundesligë. Verdhezinjtë fituan 4-1 në “Signal Iduna Park” ndaj Le
Bayern Munich firmos me kampionin e botës Franca u shpall kmapione e botës pas 20 vitesh pasi mundi në finalen e "Russia 2018", Kroacinë. Tashmë lojtarët fran
Stuttgarti "poker" Bayernit, bavarezët e mbyllin me humbje sezonin (VIDEO) Stuttgarti ka shpartalluar sot Bayern Munich me rezultatin e përgjitshëm 1-4 në "Allianz Arena", ndeshja e fundit për kë
Bayern Munich nuk ka të ndalur, fiton edhe ndaj Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të rëndësishme në transfertë ndaj Stuttgartit, ndeshje e vlefshme për javën e 17-të të
Shvajnshtajger merr një ofertë shumë interesante Bastian Shvajnshtajger do të largohet nga Mançester Junajtid, por asnjë klub nuk i ka bërë ndonjë ofertë, duke parë pagë
Dortmund-Bayern, të shtunën luhet sezoni në Gjermani Emocionet ën Bundesligë këtë të shtunë arrijnë kulmin pasi do të luhet klasikja e futbollit mes Borussias së Dortmundit
Mustafa në Stuttgart dhe Mynih, Thaçi në Berlin Zëvendëskryemnistri dhe Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Hashim Thaçi të martën, më 24 Nëntor, do të
Skandali / Joachim Low ka përdorur doping? Tekniku i Kombëtares gjermane, Joachim Low është pjesë e skandalit për përdorimin e dopingut në skuadrën e Stuttgartit n
Stuttgart, skena emocionuese mes lojtarëve dhe tifozëve (VIDEO) Humbja e djeshme në shtëpi përballë Borussia Dortmund e pozicionon Stuttgartin të fundit në tabelën e Bundesligës duke q
"Bild": Shqiptarët trukuan Stuttgart-Laçi Dyshime trukimi për miqësoren Stuttgart-Laçi. Kështu shkruan gjatë ditës së sotme prestigjozja gjermane "Bild" për testi
Grusht mes lojtarëve të Stuttgartit Në stërvitjen e fundit të Stuttgartit ka ndodhur një përleshje mes dy futbollistëve të kësaj skuadre. Vedad Ibisevi
Ermir Lenjani, Stuttgart në pole-position Emir Lenjani mbetet ende një çështje e pazgjidhur e merkatos kuqezi. Futbollisti 24-vjeçar i Saint Gallen, kërkohet nga
Schalke "poker" Stuttgartit, fiton edhe Xhaka (VIDEO) Schalke 04 ka shkatërruar në transfertën 0-4 Stuttgartin. Ndeshja javës së 14 të Bundesligës foli vetëm për miqtë që e d