999 rezultate për

stuhie

Pamje të frikshme, breshëri sa një top bejsbolli shkatërron vendin (VIDEO) Një stuhi e frikshme ka pëfshirë Australinë gjatë ditës së djeshme, ku zona më e prekur ishte Kempsey. Përveç erës s
Kërcënimi i frikshëm i uraganit, shikoni pamjet (VIDEO) Ndërkohë që uragani Florence ka hyrë në bregun lindor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, meteorologët kanë treguar me
Franca bëhet gati për stuhinë e fuqishme, "Eleanor" jep alarmin Stuhia "Eleanor", që pritet të godasë gjysmën e Francës, preku sot në mëngjes Bretanjën, La Manshin, veriun dhe rajonin
Mot ekstrem në Amerikë, imazhe të pabesueshme nga stuhitë (FOTO LAJM) Ndërsa shumica e njerëzve shkojnë mbyllen nëpër shtëpi për t'i shpëtuar një stuhie ky njeri shkon drejt drejt asaj. B
Ulja e frikshme e avionit gjatë një stuhie në Gjermani (VIDEO) Stuhia e “Herëart” në Dusseldorf në Gjermani ka shkaktuar kaos kudo në qytet. Rreziku më i madh i kanosej aeroportit
"Apokalips" në Stamboll, breshëri tmerron pasagjerët e avionit (VIDEO) Një avion i AtlasGlobal Airlines ka bërë një ulje të detyruar në aeroportin Ataturk të Stambollit, për shkak të motit të
Pamjet e para nga përplasja e trenit në Francë (VIDEO) 12 persona janë plagosur në jug të Francës si pasojë e rënies së një peme në shinat e trenit. Aksidenti ka ndodhur në
Video/ Pamje direkt nga stuhie e rërës në Arizona Një stuhi rëre ka përfshirë qytetin Feniks në shtetin Arizona në SHBA. Shërbimi Kombëtar i Motit ka paralajmëruar dre
KOMENT/ A janë këto bubullimat e para të një stuhie të madhe? Koment nga Albeu.com U duk se pas rezultatit spektakolar në zgjedhjet e 21 qershorit, i cili vuri jo pak në sikl
E pabesueshme, surfisti hidhet në det gjatë një stuhie (VIDEO) Kush do të kishte guximin e këtij surfisti dhe të hidhej në det në një moment kur dallgët janë në kulmin e tyre. Mar
Vonohet fluturimi, piloti paguan picat për pasagjerët Një xhest mjaft i këndshëm ka ndodhur nga piloti i një avioni, ku teksa priste nisjen për shkak të një stuhie shiu, ai k
Rusi, zhduket anija me 700 ton ar Nuk ka ende asnjë gjurmë të anijes së zhdukur një ditë më parë në detin Okhotsk, në lindjen ekstreme ruse, e cila transp
Daciç: Nuk tolerojmë sulmet e Thaçit Zevendës Kryeministri dhe ministri i punëve të brendshme të Serbisë Ivica Daciç ka kërcënur se Serbia nuk do të tolerojë