Meta kërcënon me prerje dore Kryemadhin, Bashën e Edi Ramën: Do e bëj unë!
999 rezultate për

stuhia

Shiu dhe erërat e forta shkaktojnë dëme të mëdha në Fier (VIDEO-FOTO) Reshje shiu dhe erë e forta ka kaluar disa minuta më parë në zonën e Roskovecit. Stuhia ka shkaktuar dëme të mëdha në të
Stuhia afrikane prek Shqipërinë Thuajse të gjithë janë habitur nga fakti se edhe pse jemi në muajin shkurt, temperaturat janë ngritur goxha. Sot tem
Stuhia dëmton shtyllën e energjisë, pa drita Kukësi dhe Hasi Rajoni verilindor i vendit ditën e djeshme është përfshirë nga një stuhi e fortë duke shkaktuar mjaft probleme të mëdha
Stuhia e borës shtyn vizitën e zyrtarit amerikan në Prishtinë Stuhia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka bërë qe zyrtari i lartë i Departamentit të Shetit, Hoyt Brian Yee të shtyjë
Stuhia Jonas në SHBA, shkon në 19 numri i viktimave (FOTO LAJM) Ka shkuar në 19 numri i të vdekurve nga vala e të ftohtit në Amerikën lindore, dhe pjesa më e madhe e tyre janë viktima
Stuhia shkatërrimtare godet Sydneyn, erëra deri në 213 km/h (FOTO-VIDEO) Të dukej sikur sapo të kishte kaluar afër një tren i shpejtësisë së lartë. Kaq fjalë i mjaftuan një banori të Sydney në
Stuhia dëmton shumë linja elektrike, dhjetëra zona pa energji Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka marrë masat e para të nevojshme për të përballuar gjendjen e vështirë
Stuhia dhe shiu i rrëmbyeshëm paralizojnë Shqipërinë (VIDEO) Reshjet e shiut të shoqëruara me erëra të forta kanë përfshirë gjithë vendin prej mbrëmjes së djeshme. Në Dibër u shënua
Kur goli shënohet nga ... stuhia (VIDEO) Ka raste kur përveç lojës, të vjen në ndihmë edhe një faktor i jashtëm. Kjo ka ndodhur me skuadrën e Romfordit në ligën
Pamje mahnitëse nga stuhia në Sidnej (VIDEO) Qytetarët e Sidnejt këtë të premte janë përballur me një pamje, sa të frikshme aq edhe të mrekullueshme. Përmes një
Saranda përfshihet nga stuhia e fuqishme (FOTO LAJM) Vjeshta ka rikthyer motin e keq, sidomos në disa zona të Shqipërisë. Në Sarandë, si pasojë e një moti të tillë, është
Stuhia godet Sarandën, rrëzohet vinçi i portit Saranda është goditur nga një stuhi e fuqishme, ku për pasojë ka sjellë rrëzimin e vinçit të portit. Një prej vinçav
Stuhia dhe përmbytjet prekin Vlorën, vështirësi për pushuesit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme reshje të shumta të shiut kanë përfshirë të gjithë vendin, por Vlora duket se ka qenë dhe qyteti që r
Rrebesh në Tiranë, përmbytet kryeqyteti (VIDEO) Mjaftojnë vetëm pak minuta shi që Tirana të zhytet nën ujë. Nga kjo video ne shikojmë se si rrugët janë përmbytur menjëh
Stuhia ndërpret protestën e veteranëve Protesta e veteranëve të luftës së UÇK-së, të cilët ishin mbledhur ditën e sotme në sheshin Skëndërbe është ndërprerë ng
Stuhia shkul çatinë e Konviktit 2 në Prishtinë (VIDEO) Shiu i fuqishëm që përfshiu sot Prishtinën ka nxjerrë nga vendi çatinë e Konviktit numër 2 të studentëve në Qendrën e St
Vështirësi në Egjipt dhe Palestinë nga stuhia e rërës Retë e pluhurit kanë mbuluar Kajron dhe qytetet egjiptiane përreth, që shkaktoi vështirësi në qarkullim dhe lëvizjen e n
E pabesueshme, Siberia zhytet në akull (FOTO LAJM) Stuhia që përfshiu një qytet siberian bëri që ai të zgjohet i zhytur në akull. Banorët në Dudinka, në Siberinë qendrore,
Stuhia e fuqishme e borës bllokon New York-un (FOTO) Në New York ka nisur situatë e jashtëzakoshme. Stuhia e fuqishme e dëborës e nisur që prej orës 23 me orën lokale në New
Serbët e Kroacisë: Viktimave serbe tiu ngrihet monument në Beograd Koalicioni i Shoqatave të Refugjatëve të Serbisë tha ditën e enjte se vitin e ardhshëm dëshiron të zbulojë monumentin e