999 rezultate për

studios

"Më lini të flas se më çatë b*thën", gazetari plas shishen e ujit në mes të studios (VIDEO) Gazetari Andi Bejtja mbrëmjen e djeshme në studion e "Opinion" humbi durimin me të ftuarit e tjerë në panel. Bejtja k
Miq për kokë edhe jashtë studios, kush janë moderatorët shqiptarë Shumë nga moderatorët shqiptarë, sidomos ato që janë në televizione në ndryshme kanë konkurencë dhe zakonisht nuk ruajnë
E lidhur me Feron? Roza Lati e puth reperin në mes të studios Ka vetëm pak kohë që Roza LAti u përfol për një idhje me këngëtarin Fero. Aigurisht ajo e mohoi këtë lidhje duke dekl
Moderatorët shqiptarë që janë miq për kokë edhe jashtë studios Shumë nga moderatorët shqiptarë, sidomos ato që janë në televizione në ndryshme kanë konkurencë dhe zakonisht nuk ruajnë
Kompany: Të luash nën urdhërat e Guardiolas është sikur të studiosh në universitet Vincent Kompany mendon se të luash nën urdhrat e Pep Guardiolas në Manchetser City është ngjashëm si të studiosh në univ
Çudira shqiptare: 27 gola në një ndeshje Ndeshja e vlefshme për kampionatin e femrave, mes Kinostudios dhe Bilishtit, prodhoi një rezultat të çuditshëm ditën e s
Ofrohej seks online, çfarë u gjet brenda studios në Tiranë (VIDEO) Policia ka goditur një tjetër rast prostitucioni online në Tiranë ku kanë rënë në pranga 7 shtetas, ndër to, tutorja dhe
Nis rikonstruksionin e rrugëve lidhëse në zonën e ish-Kinostudios Gjatë dy viteve në vazhdim, investimet e Bashkisë së Tiranës do të shtrihen në nivel kapilar, në çdo lagje, për përmirës
Vodhi portofolin në urbanin e Kinostudios, ja kush është autori (VIDEO) Një vjedhje spektakolare ka ndodhur dje në linjën e urbanëve të Kinostudios, Tiranë, teksa një i burrë disi në moshë ka
Hajduti vjedh portofolin dhe tenton të dalë nga dritarja, por e pëson keq (VIDEO) Në linjën e urbanëve të Kinostudios, Tiranë vetëm pak minuta më parë ka ndodhur një vjedhje spektakolare, pasi një
Zbardhet dokumenti, Rama do të paguajë 20 mijë USD në muaj kompaninë amerikane Partia Socialiste, ka lidhur një kontratë një vjeçare me studion ligjore amerikane Ballard Partners, me qëllim që studio
Një foto në studion muzikore. Luana sërish me bashkëpunim? (FOTO LAJM) Luana Vjollca nuk i ndahet këngës. Ajo ka lajmëruar të gjithë ndjekësit e saj se është në punë e sipër dhe se së shpejti
Ermal Mamaqi zbulon detajet e studios së re Ermal Mamaqi do të nis nga shtatori një “sfidë” të re, në një ekran të madh. Ka qenë data 1 qershor kur u zyrtarizua
LSI: Ilir Meta nuk është përfshirë në asnjë aferë Lëvizja Socialiste për Integrim, përmes anëtarit të saj të kryesisë Sokol Dervishaj ka hedhur poshtë akuzat e Partisë De
Akuzat ndaj Xoxës: Kush shpif do përballet me zbatimin e ligjit! Zyra e shtypit e kandidatit socialist Erion Veliaj, i është kundërpërgjigjur pasditen e sotme akuzave të parashtruara ng
Përplaset autobusi i Kinostudios me atë të Kasharit Një aksident me pasojë disa të lënduar ka ndodhur rreth orës 09:00 në Tiranë, si pasojë e përplasjes së dy autobusëve.
Rikonstruksioni i rrugës së Dibrës, ndryshon itenerari i linjës së Kinostudios Për shkak të rikonstruksionit të rrugës së Dibrës, i cili po kryhet nga firmat fituese “Arifaj” sh.p.k dhe “Kombeas” sh.