999 rezultate për

studio

"Film reaksionar e armiqësor", ngjarja në Kinostudio që alarmoi udhëheqjen dhe kryqëzoi 12 kineastë Publikohen disa dokumenta arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit të cilat i përkasin
"E mora me thonj të paprerë dhe e bëra ministër", të gjitha herët kur Rama la nam nëpër studio (FOTO LAJM) Rama dhe thonjtë e paprerë kanë një marrëdhënie të çuditshme, madje dikur Fatos Nano deklaroi se Ramën e mori me thonj t
Degjeneron në ofendime debati në studion televizive: Je shërbëtor i paguar! Gjatë një debati në "Open" në lidhje me listat e hapura, analistët Enton Abilekaj dhe Carlo Bollino, janë përplasur me
Akil Pano vihet në vështirësi live në studio, emri i tij del në shënimet e vajzave Josifi Disa shkresa e ditare u gjetën në shtëpinë e familjes Josifi, ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa vendosën të vetëflíjohes
"Na vijnë në studio e na vjedhin idetë", me kë i ka Genc Prelvulaj këto akuza? (FOTO LAJM) Këngëtari Genc Prelvukaj ka shpërthyer në akuza ndaj kolegëve të tij në rrjete sociale. Ai shprehet se i shkojnë në s
Babai suprizon moderatoren Arbana Osmani, përqafime dhe lot në studio: Jam krenar! Këtë mbrëmje rrugëtimit të programit “Dua të të bëj të lumtur” i erdhi fundi duke ulur siparin e sezonit të katërt dhe d
Fitoi Liverpool-i, gazetari i ndërpret emisionin Eni Vasilit duke shkaktuar reagime në studio Fansave të Liverpoolit iu desh të prisnin 30 vite për të fituar Premier League-n dhe rrjedhimisht ajo që ndodhi mbrëmë i
E pazakontë: Gazetarja e njohur shkon në studio me këmbën me allçi dhe paterica (VIDEO) Gazetarja e njohur Beti Njuma, ka shkuar në studion e lajmeve me këmbën në allçi dhe me paterica. Njuma u lëndua pak
Ju ka munguar? Ledina Çelo ka një surprizë për të gjithë ju (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, e cila prej vitesh jeton në Gjermani duket se ka vendosur të rikthehet sëris
Në studio shkojnë mirë, Fjoralba zbulon a është zënë me Nevinën jashtë punës Fjoralba Ponari i ka kthyer përgjigje pyetjeve të ndryshme fansave në Instagram dhe në një prej tyre ka zbuluar raportin
Me rritjen e rasteve me COVID-19 rikthehen masat e rrepta, Manastirliu zbulon detajet Ministrija e Shëndetësisë tha sot në seancë plenare se në studio televizive duhet të respektohet distanca deri në dy met
Mbeti i paralizuar, ish-kapiteni kuqezi dhe shokët e klasës e surprizojnë në studio Gesardi para disa vitesh vuante nga një sëmundje e trashëguar, e cila i dobësonte muskujt duke e penguar që të ecë norma
Mustafa Nano për këngëtaren shqiptare: Më ka ardhur në studio një personazh i çuditshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja Rovena Stefa thotë se muzika duhet ta kishte mbushur këto kohë pandemie ku njerëzit kanë qenë të stresuar, po
"Ty s’të ngacmoj, ke dal nga tregu", plas në studio mes Einxhelit dhe ish-arbitrit (FOTO LAJM) Të ftuar pasditen e sotme në "Ftesë në 5", ishin Klodiana Shala, Lorenc Jemini, Einxhel Shkira dhe Flori Gjini. Gjatë de
Pas sherrit në studio, Rama nuk i ndahet as sot Bushatit: Qan e shan përditë! Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka deklaruar se sipas tregjeve Shqipëria nuk u thye nga tërmeti
Gazetarja tregon si Eni Vasili e la jashtë studios: Duhet t’ja plotësojë dëshirat kryeministrit Gazetarja investigative Fatjona Mejdini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme për në pjesën e dytë të emisionit OPEN, por
Tentoi ta puthë me zor në emision, modelja shqiptare largohet nga studio (FOTO LAJM) Vajza më e re e emisionit “Përputhen”, Margaret Shllaku, është larguar nga studio, pasi takimi nuk i ka shkuar ashtu siç
Blendi Fevziu ndjen lëkundjen live në studio: Tërmet, tërmet! Mbrëmjen e sotme në Tiranë janë ndjerë lëkundjen e tërmetit që prekën Tiranën dhe Durrësin, me epiqëndër në detin Adriat
Prej javësh në luftë me COVID-19, Tritan Kalo përlotet LIVE në studio Qeveria shqiptare në muajin mars të këtij viti shpalli gjendjen e fatkeqësisë natyrore për të parandaluar përhapjen e ko
Plas sherri në studio, Almeda ankohet për Tolgan: Vetëm luan Playstation Almeda dhe Tolga ishin të ftuar në një emision turk së fundmi në televizionin “Kanal D”, ku gjatë intervistës bukuroshja