999 rezultate për

studenti

Shembet godina numër 15 në Qytetin Studenti (VIDEO) Është shembur ditën e sotme godina numër 15 në Qytetin Studenti për shkak të dëmeve nga tërmeti i 26 nëntorit. Kjo go
Pa lek e pa strehë, banorët e 3 godinave në Qytetin Studenti nxirren jashtë Banorët e tre godinave në Qytetin Studenti janë nxjerrë jashtë nga Policia Bashkiake pas dëmtimeve që solli tërmeti i 26
Rama: 30 vite zaptim janë boll! Të shemben 3 godinat në Qytet Studenti "Unë e konsideroj me vend edhe vendimin për prishjen e atyre tre konvikteve gangrenë në Qyteti Studenti, ku pas një zap
E nisi me 100 euro, studenti i mjekësisë bëhet milioner për dy vjet Janë të paktë ata persona, të cilët investojnë shumë pak para për të ardhmen e tyre, por fitimet që përftojnë janë të më
Katastrofë! Si u mashtruan studentët në qytet studenti nga Veliaj e Rama (VIDEO) Pas rikonstruksionit të 11 godinave të Qytet Studentit dhe premtimeve të kryebashkiakut Erion Veliaj se studentët do të
Studenti i shkruan Berishës: Rinisim protestat në dhjetor! (FOTO LAJM) "Më 4 dhjetor do të nisin protestat studentore”. Kështu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha, pasi në adresë të tij
E RËNDË/ Po festonte ditëlindjen, studenti vret 2 miqtë dhe plagos 3 të tjerë (VIDEO) Mëngjesin e të enjtes, një student nga Kalifornia e jugut hapi zjarr me një armë gjysmëautomatike me kalibër 0.45 dhe vr
Plas keq sherri në Qytet Studenti, tensionohet situata mes policisë dhe studentëve (VIDEO) Një përleshje fizike ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në “Qytet Studenti” mes policisë dhe një grupi studentësh. S
"Kushte si Afrikë, tarifat si Amerikë": Policia përleshet me studentët te "Qytet Studenti" (VIDEO) Disa studentë janë përleshur me policinë vetëm pak minuta më parë në zonën e "Qyteti Studenti". Sipas një qytetari, poli
E rëndë në Itali, studenti shqiptar gjendjet i pajetë në një parkim Një shqiptar është gjetur i vdekur në mes të një pellgu gjaku pranë një parkimi ne Genova të Italisë. Ka qenë një g
Studenti gjendet i pajetë brenda universitetit Një student është gjetur i vdekur brenda universitetit ‘Canterbury’ në Zelandën e Re. Studenti ka humbur jetën dy mua
Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO) Një zjarr ka rënë pranë konvikteve të Qytet Studentit në Tiranë. Siç shihet edhe nga pamjet, zjarri ka përfshirë një
Studenti nga Kosova fiton çmimin e arkitekturës në rRomë Studenti Kosovar, Rron Bexheti rrëmbeu çmimin e parë në kursin ndërkombëtar të arkitekturës të zhvilluar në Itali së bas
"Karta e studentit, kartë e djegur"/ Studentët në protestë sot tek Bashkia e Tiranës (FOTO LAJM) hjetori i vitit të kaluar ishte më i zhurmshmi që nga dhjetori i vitit 1990, vit kur shënon edhe me rënien e komunizmit,
Zbulohet shkaku, ja pse polici plagosi studentin e Akademisë në Tiranë Mëngjesin e sotëm një nënoficer policie i identifikuar si Ndue Ndoji plagosi me armë zjarri shtetasin Ervin Muratin, pas
E plagosi studenti i Akademisë së Policisë: Çfarë ndodhi tek parkingu i hotelit në Tiranë Detaje të reja dalin në dritë për përplasjen me armë në Sauk, ku mbeti i plagosur një 27-vjeçar i identifikuar si Ervis
Gjendet i vdekur një i ri në qytetin studenti Një i ri është gjetur i vdekur pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se viktima, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i di
Veliaj dhe Shahini prezantojnë kartën e studentit, çfarë përfitojnë dhe si të aplikojnë Bashkia e Tiranës është e para në rang vendi që ka gati Kartën e Studentit. Nga Ministria e Arsimit ku prezantoi modelin
Rama dhe Veliaj: Bashkia e Tiranës do të rehabilitojë të gjithë godinat në Universitetin Bujqësor Menjëherë pas rikonstruksionit të konvikteve në qytetin Studenti, Bashkia e Tiranës do të nisë punën për rehabilitimin
Studenti francez ia plas në fytyrë gjenocidin, tërbohet Daçiç Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë Ivica Daçiç i është përgjigjur me ashpërsi një studenti francez. i cili gjatë lig