Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

studenteve

Zyrtari i Ambasadës Amerikane studentëve të gazetarisë: Kërkoni të vërtetën dhe tregojeni Shefi i Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën Amerikane në Tiranë, Z. Brian Beckmann, zhvilloi një bashkëbised
Basha u premton studentëve se kur të bëhet kryeministër ditë të mira do vijnë për ta Kreu i PD-së, Lulzim Basha gjatë një takim me të rinj në Tiranë u shpreh se siguria ligjore këtu është zero. Sipas ti
Rama iu rikthehet protestave të studentëve, ka një merak me rektorin Kryeministri Edi Rama ka kritikuar dhe sulmuar sërish rektorin e Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni. Ai tha se pas pro
Më keq se burgu, njihuni me konviktin mjerues të studentëve në Shkup (FOTO LAJM) Konvikti i studentëve “Stiv Naumov” në Shkup është në gjendje të mjerueshme ku studentët ankohen për tualete të prishura
Vihet në rrezik jeta e studentëve, shembet tavani i konviktit studentor Po rinovohet një tualet në konviktin studentor të "Stiv Naumov" në kryeqytet. Vetëm pak orë më herët ky tualet dukej ndr
Rama thirrje Bashës si studentëve: Kur do flasim Kreu i qeverisë Edi Rama duke folur sot në Samitin e Diasporës u shpreh se Shqipëria dhe turizmi në vend po vuajnë sot p
Përfshihet nga flakët autobusi që ishte në funksion të studentëve në Prishtinë Vetëm pak para disa munutave një autobus është përfshirë nga zjarri në Prishtinë, shkruan Albeu.com Autobusi në fjalë
AMF i mundëson praktikat mësimore 300 studentëve Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka vendosur të përfshihet për herë të parë në procesin e organizimit dhe koordinimit
Edhe portali i studentëve "ngel" në klasë Kompjuterat që shërbenin për të aksesuar sistemin informativ qëndrojnë ende në hollin e fakulteteve, edhe pse jashtë fun
Majko e pranon hapur: Protesta e studentëve më bëri të ndjehem i pasigurt Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka deklaruar se protestat e studentëve në Shqipëri ishin shqetësuese dhe
"Studentët shkundën qeverinë", Rektorët mbështesin protestën Rektorët e universiteti të Tiranës kanë qënë të pranishëm në Komisionin e Medias dhe të Edukimit ku kanë shprehur një mb
Ministrja e Arsimit trembet nga mediat, braktis takimin me studentët Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini ka braktisur takimin me Senatin e Universitetit të Shkodrës “Luig
Pacolli jep lejën, Gjuriç vjen në Kosovë Shefi i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, sot pritet të vijë në Kosovë. Gjuriç sot do të mbajë n
"Këngëtar tallavaje", Ndocaj tregon çfarë përfitoi Noizy që doli kundër studentëve Gjatë protestës së studentëve në dhjetor pati akuza dhe replika në rrjetet sociale mes këngëtarit Noizy dhe ish deputeti
Ndocaj: Çfarë përfitoi Noizy që doli kundër studentëve Muajin e kaluar tërhoqi vëmendjen e të gjithëve një postim i Noizyt në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve se z
“Jep mend me 5-vjeçare”, Ndocaj përballet live me Noizyn Muajin e kaluar Noizy tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një postim në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve të m
Pedagogët e UT mblidhen nesër për protestën e studentëve Pedagogët e Universitetit të Tiranës janë duke kërkuar një formë organizmi të përgjithsmë për të mbështetur kërkesat që
Vendim i befasishëm i studentëve të drejtësisë për bojkotin Së shpejti pritet që të rifillojë mësimi në Fakultetin e Drejtësisë në Tiranë. Vendimi u mor pas një takimi mes studentë
Ministrja e re e Arsimit për protestën e studentëve: Si u prit në Ministri Ministrja e re e Arsimit, Besa Shahini ka deklaruar në News24 se si u prit protesta e studentëve. “Ne ishim të shqetë
Flet për herë të parë ministrja e re e Arsimit, çfarë do bëhet me 8 kërkesat e studentëve? Besa Shahini, ministrja e Arsimit, tregoi në "Top Talk" se kur do të plotësohen 8 kërkesat e studentëve, për të cilat po