999 rezultate për

studentet

Studentët në protestë para Kuvendit, hedhin poshtë paktin e Ramës Studentët edhe ditën e sotme kanë dalë në protestë, por kësaj rradhe ashtu siç bënë të enjten e kaluar, janë mbledhur pa
Si u infiltruan në protestën e studentëve militantët e FRESSH, FRPD dhe LRI Përmes intervistave në terren me studentët, janw raportuar pamundësitë e tyre ekonomike për të përballuar kostot dhe jet
"Të ngrihet gjithë populli, studentët nuk janë serbë" Protesta e studentëve vijon të jetë në fokus të vëmendjes dhe komenteve të qytetarëve. Edhe mëngjesin e sotëm qyteta
Protesta e studentëve zhvendoset, çfarë pritet të ndodhë sot Studentët protestuan ditën e mërkurë në dy fronte, ndërsa këtë të enjte duket se do t’iu shtohet edhe një i tretë. Z
Dalin pamjet, si e shtyu Rama studentin në Vlorë (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka postuar në rrjetet sociale një video, në të cilën shihet kryeministi Edi
LETRA/ Joe DioGuardi mbështet studentët, ka një mesazh për ta Studentët vijojnë prej më shumë se dy javësh protestën e tyre kundë qeverisë dhe ministrisë së Arsimit, ku kërkojnë plot
Topalli: Luli hyn në Kuvend për mandatet, është i paaftë Si ish kryetare e kuvendit, Jozefina Topalli ka ngritur një pyetje që i drejtohet opozitës, por më së shumti drejtuesit
Rama: Vilën në Surrel e bëra me lekët e emigracionit Gjatë takimit që Rama po zhvillon me studentët në Vlorë, në disa raste është zënë ngushtë nga studentët e pranishëm.
Studentët "zbythin" Ramën, qeveria miraton 8 pikat Menjëherë pas përfundimit të takimit mes Kryeministrit Rama me studentët, në portalin Shqipëria që duam, është publikuar
Rama "propagandë" në Vlorë, protestuesit pastrojnë kryeministrinë (FOTO LAJM) Sot është dita e 15 e protestës së studentëve, ku pavarësisht se Kryeministri vijon takimet me apo pa dëshirën e student
Studentët e Vlorës i "nxijnë jetën" Ramës, e përcjellin me vërshëllima (VIDEO) Takimi i kryeministrit Edi Rama me studentët dhe pedagogët në Universitetin e Vlorës, ka krijuar shumë inicdente dhe pak
"Më kapi prej fyti", studentët në Vlorë shpërthejnë në akuza ndaj Ramës Kryeministri Edi Rama po organizon një takim me studentë dhe pedagogë të Univeristetit të Vlorës, ndërkohë që shumë stud
Pas braktisjes nga studentët, Ramës fillon ti dridhet zëri (VIDEO) Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama është në një mbledhje me studentët e Universitetit të Vlorës, ku nuk është pritur m
Shpërthejnë studentët, braktisin Ramën në Vlorë (VIDEO) Ka nisur krejt ndryshe takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Universitetin e Vlorës, ku të pranishëm janë s
"Çfarë keni, ç’a keni!", Rama intimidon studentët në Vlorë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta të shumta nga studentët në Vlorë, ndërsa iu është kthyer keq atyre kur e
"Do vijë Edi Rama!", studentët e Vlorës bllokojnë Universitetin (VIDEO) Qindra studentë të Vlorës janë mbledhur para Universitetit "Ismail Qemali" për të penguar mbledhjen që kryeministri Edi
Shpërthen protesta e studentëve edhe në Maqedoni, 13 kërkesat e tyre Ndal korrupsionit, duam drejtësi, jashtë politika, poshtë nepotizmi. Studentët e Universitetit të Tetovës kanë shprehur
Studentët të vendosur për protestë po zhvendosen nga Kryministria (FOTO LAJM) Protesta e studentëve do të vijojë edhe këtë të mërkurën protestën e tyre, ku do të hyjnë në ditën e 15-të. Megjithat
Si Rama mori fitoren e parë pas shuplakave dy javore të studentëve Albeu.com Që prej ditëve kur filloi protesta e studentëve, pasi i talli duke i quajtur ngelës, kryeministri Edi
Preu në besë studentët, kush është rektori i UBT që u vu në shërbim të Ramës Rama arriti fitoren e tij të parë sot përballë protestave masive të studentëve duke dalë kështu si personi që i zgjidh p