E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Reali në avantazh (VIDEO)
999 rezultate për

studentet

Policëve iu mbahet paga prej disa muajsh, kjo është arsyeja e çuditshme Plot 160 punonjës policie, të cilët njëherazi ndjekin edhe studimet në Akademinë e Sigurisë, prej disa muajsh po iu mbah
Studentët i bllokojnë rrugën, Mira Kazhani tenton tu kalojë përmes (VIDEO) Pasi nuk morën përgjigje nga kryeministri edhe në ditën e 13-të të protestës së tyre, studentët vendosën që ta përshkall
"Ku do të punoj?" Deutsche Welle: E ardhmja shqetësimi kryesor i studentëve Mijëra studentë para kryeministrisë në Tiranë kërkojnë plotësimin e 8 kërkesave të tyre për arsimin. Ata nuk janë për di
Paralizohet "Zogu i Zi", studentët ulen këmbëkryq në rrugë (VIDEO) Pas përplasjeve mes policisë dhe protestuesve para kryeministrisë, një pjesë e madhe e studentëve janë drejtuar për tek
"I pashë që kapardiseshin nëpër ministrira", Aurela Gaçe reagon për studentët (FOTO LAJM) Prej 14 ditësh studentët janë në protestë, kundër parregullsive dhe problematikave që hasin në Universitete. Student
Studentët bllokojnë Tiranën (VIDEO) Mijëra studentë që nga mëngjesi i sotëm kanë dalë para Kryeminitrisë për të protestuar në lidhje me 8 kërkesat e tyre të
"Na goditën si të ishim kriminelë!”, flet studenti pas përplasjeve me policinë (VIDEO) Në një moment ku qindra studentë janë mbledhur për të 13-tën ditë për të protestuar, para Kryeministrisë ka patur edhe t
Tensionohet situata para Kryeministrisë, polica godet studentët (VIDEO) Studentët e universiteteve publike janë mbledhur para Kryeministrisë në një protestë kombëtare, ku përveç tyre është rap
Studentët përzënë nga protesta militantët e partive (FOTO LAJM) Mijëra studentë janë mbledhur ditën e sotme para Kryeministrisë, për të kërkuar plotësim e 8 kërkesave të tyre. Ndër
“Nuk na nxë Kryeministria”, studentët i përgjigjen thirrjes së Ramës Para Kryeministrisës gjenden studentët të cilët vazhdojnë protestën e tyre. Pikërisht për këtë, Rama bëri një reagim
Studentët largojnë fonitë: Nuk i kemi marrë ne, forumet e Lulit dhe Monikës të mos na vjedhin protestën Forumet rinore të PD dhe LSI po tentojnë të vjedhin protestën e studentëve tek kryeministria. Ky fakt është vënë në p
LIVE/ Studentët rrethojnë Ramën në kryeministri, mijëra derdhen rrugëve (VIDEO) Studentët gjenden në ditën e 13 të protestës së tyre duke bojktuar mësimin ne kërkim të plotësimit të tetë kërkesave të
Bojkot edhe në Elbasan: Studentët derdhen rrugëve të qytetit Qindra studentë të Universitetit të Elbasanit i janë bashkuar protestës së studentëve në të gjithë Shqipërinë duke bojko
Pas Ekonomikut, studentët i vënë shiritin Politeknikut dhe Drejtësisë Pas Ekonomikut, të cilit studentët i kanë vënë drynin, ata kanë mbyllur edhe Politeknikun dhe gjithashtu Fakultetin e Dr
Pedagogët e Filologjikut në krah të studentëve: Bojkot mësimit deri në plotësimin e kërkesave Pedagogët e Fakultetit të Filologjisë kanë zhvilluar një mbledhje në orët e para të ditës dhe kanë marrë vendim që të bo
Bojkot në të gjithë vendin, studentët i vënë drynin Fakultetit të Ekonomikut Dita e sotme është dita e 14-të e protestës së studentëve. Studentët e universiteteve kanë bojkotuar mësimin në Tiran
Edhe në Prishtinë studentët çohen në protestë, jo para kryeministrisë por para rektoratit Parlamenti i Studentëve do të protestojë sot para Rektoratit të Universitetit të Prishtinës, me ç’rast do të shprehë kër
Paralajmërohet protestë masive, studentët mblidhen para Kryeministrisë Edhe dita e sotme do të vijojë me protesta. Studentët e universiteteve kanë bojkotuar mësimin në Tiranë por dhe në të
Nuk ia "varën" studentët, Rama thumbon Bashën (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është refuzuar shumë herë nga studentët. Por teksa nga ata nuk ka gjetur një gjuhë të përbashkë
Studentët marrin vendimin për nesër, çfarë do të ndodhë Kërkesës së përsëritur për negociata nga ana e Kryeministrit, studentët i janë përgjigjur negativisht. Ata janë shpre