999 rezultate për

student

Kërkoi favore seksuale nga studentja, pedagogu përfundon në spital Pedagogu që u shfaq në video-skandalin e transmetuar në emisionin Stop është shtruar me urgjencë në pavionin e kardiolog
Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO) Një zjarr ka rënë pranë konvikteve të Qytet Studentit në Tiranë. Siç shihet edhe nga pamjet, zjarri ka përfshirë një
Pedagogu u ndalua pasi i kërkoi favore seksuale studentes, çfarë thotë policia Ditën e djeshme në emisionin "Stop" u publikuan pamje nga një video-skandalku profesori kërkonte favore seksuale nga st
I kërkoi favore seksuale studentes për provimet, ndalohet pedagogu Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni ‘Stop’. P
Elbasan, pedagogu i kërkon favore seksuale studentes për provimet Kemi dëgjuar dhe jemi ndeshur me raste të shumta ku në auditorët e universiteteve ndodhen pedagogë të cilët shfrytëzojnë
Të dehur e të shtrirë në mes të rrugës, studentët harbohen para fillimit të mësimit (FOTO LAJM) Të rinjtë janë harbuar në rrugët e Londrës, deri në orët e para të mëngjesit. Me mijëra studentë u fotografuan nëpër
Donika Klenja nga Dibra, studentja e dalluar në Universitetin e Bristolit Donika Klenja nga Dibra, është studente e dalluar e Mjekësisë Qelizore dhe Molekulare në Universitetin Bristol në Angli.
E përdhunuan dhe e hodhën nga shkëmbi, prova tronditëse nga vrasja e studentes greke nga Aleksandri dhe Manoli Provat e reja për vrasjen e Eleni Topaludhit në Rodos, Greqi, rreth nëntë muaj më parë janë tronditëse. Dy të akuzuarit
Bllokohet regjistrimi i studentëve në të gjithë Shqipërinë, kaos në universitete (FOTO LAJM) Mijëra studentë nuk e dinë për momentin se ku kanë fituar dhe nëse duhet të regjistrohen apo jo diku. Prej një orë s
"Bien" inxhineritë: Degët më të preferuara këtë vit nga studentët Të dhënat e studentëve që duan të vijojnë studimet e larta në Shqipëri u kanë kaluar universiteteve. Mjekësia dhe Eko
Studentja poston një foto me Salvinin, nuk i japin dhomë me qera në Romë Nuk ka dhomë me qira për një studente sepse publikoi në Facebook një selfie me Matteo Salvini-n. denoncimi vjen nga 19 v
Boçi: Rama mashtroi studentët, këtë vit s’ka përgjysmim tarifash Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi denoncon qeverinë se ka mashtruar studentët me “Paktin për Universiteti
Ambasada e SHBA bën njoftimin e rëndësishëm për vizat studentore Ambasada amerikane në Tiranë, mëngjesin e sotëm ka bërë një njftim të rëndësishëm përsa i përket vizave studentore. Në
Studentja zhvishet në të brendshme duke prezantuar temën e diplomës, zbuloni arsyen Një student është zhveshur deri në të brendshme gjatë kohës sa po e prezantonte temën e saj të diplomimit. E gjitha kjo
Studenti nga Kosova fiton çmimin e arkitekturës në rRomë Studenti Kosovar, Rron Bexheti rrëmbeu çmimin e parë në kursin ndërkombëtar të arkitekturës të zhvilluar në Itali së bas
Investime milionëshe në Qendrën e Studentëve të Universitetit të Prishtinës Qendra e Studentëve të Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina", tashmë është shndërruar në një shtëpi të ngrohtë p
Tre peshkaqenë shqyejnë trupin e studentes duke notuar (FOTO LAJM) Një studente 21 vjeçare u kafshua për vdekje nga tre peshkaqenë duke notuar në ishullin Rose në Bahamas. Jordan Lind
Njihuni me shtetin ku studentët detyrohet të mbjellin 10 pemë për t’u diplomuar Nuk është sekret që pemët bëjnë mrekulli. Ato filtrojnë ajrin duke lënë oksigjen të pastër për të marrë frymë lirisht.
Flet për herë të parë shqiptari i akuzuar për vrasjen e studentes greke Pak kohë më parë, opinioni publik grek u trondit nga një ngjarje makabre, ku studentja Eleni Topaloudu u përdhunua dhe u
I riu shqiptar rreh dhe përdhunon studenten italiane, arrestohet nga policia "Si një film horror". Kështu shkruajnë mediat italiane rreth historisë së një studenteje italiane, e cila u abuzua seksu