999 rezultate për

strukturuar

SPAK përfundon hetimet për grabitjen në Rinas, dërgon dosjen për gjykim SPAK ka përfunduar hetimet për grabitjen e Rinasit. Mësohet se SPAK ka dërguar në gjykatë dosjen me 8 të pandehur.
Anëtari i bandës "Bajri" fiton lirinë Behar Bajri ka fituar lirinë. Gjykata e Shkodrës ka liruar nga burgu Behar Bajrin duke i dhënë vendimin "Detyrim Par
Atentat për një xhirim gomash, kush është boksieri pjesë e grupit "Bajri" Nelson Hysa është një nga emrat që sot OFL i dërgoi kërkesën për deklarimin e pasurisë. Ai është vendosur në listë pë
OFL "zbarkon" në Shkodër, marrin letrën dy persona Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar punën dhe ditën e sotme u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 2 personave
Dalin pamjet, Ambasada Amerikane: 22 të arrestuar në Shqipëri në 17 minuta (FOTO LAJM) Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar sot pamjet e 22 të arrestuarve në Shqipëri në vetëm 17 minuta. Pamjet që shihn
Pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, kapet ish-punonjësi i Hipotekës Policia ka arrestuar ish-regjistruesin e Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Lezhë, i cili quhet Eraldo
OFL sërish në aksion: Është radha e Shullazit e Cukalit të japin llogari për pasurinë Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kë
Pas videos së Allës, hidhen dyshime për një grup të strukturuar kriminal në Bulqizë? Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi videoja e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla pasi është filmuar d
VENDIMI/ 56 vite burg për grupin kriminal që çonte emigrantë në SHBA, Kanada dhe Britani Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar ka dënuar 10 persona të akuzuar për falsifikim dokumentesh. SPAK bën me
Kërkohej ndërkombëtarisht, kapet 43 vjeçari në Tiranë Një 43-vjeçar është vënë në pranga Tiranë pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të lëndëve narkotike.
E PLOTË/ "Kështu s'ka bërë as Hitleri": Babai i Gentian Malindit nxjerr SMS me Ramën dhe shtron 13 pyetje Gentian Malindi, i shpallur në kërkim nga policia për transportin e 137 kilogramëve kokainë nga Ekuadori në Shqipëri i k
Shtyhet seanca për 'Habilajn', nuk formohet trupa gjykuese Krimet e Rënda kanë shtyrë seancën për grupin kriminal 'Habilaj'. Seanca ishte parashikuar që të mbahej ditën e sotme
Ndryshe nga Tahiri, ish-drejtori i Policisë Jaled Çela nuk i shpëton burgut Ndonëse u dënua për të njëjtën vepër penale si Saimir Tahiri, "shpërdorim detyre", Jaeld Çela, ish-drejtor i Policisë së
Vendimi për Tahirin: Pritjes po i vjen fundi, trupi gjykues i drejtohet sallës Trupi gjykues ka marrë vendimin për Saimir Tahirin, ish-ministër i Brendshëm. Gjykatësit e Krimeve të Rënda kanë dalë ng
I ulur në shkallët e Gjykatës Tahiri pret me ankth vendimin (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër orë që kur trupi gjykues në Gjykatën e Krimeve të Rënda duhet të jepte vendimin për Saimir Tahirin, is
Kaluan tre orë dhe ende s’ka vendim për Tahirin, dalin pamjet, çfarë po ndodh me prokurorët (FOTO LAJM) Vendimi për Saimir Tahirin ishte parashikuar të jepej në orën 16:00, por ndërkohë që kanë kaluar më shumë se tre orë tru
"Shtyhet seanca se gushti është pushim", Tahiri: Është e tepërt Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka mbërritur këtë paradite ne Gjykatën e Krimeve të Rënda. Edhe për sot, sean
Policia sekuestron mijëra euro prona dhe llogari bankare, i përkisnin një grupi të strukturuar kriminal Finalizohet një tjetër operacion në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, për sekuestrimin e aseteve dhe pasuri
Meta zbulon grupin e strukturuar kriminal që po vret Shqipërinë Presidenti Ilir Meta tha në konferencën për mediat se 30 qershori ishte një komplot që “bazohet komplet jo në parimet e
Policia zbardh skemën si trukoheshin ndeshjet në Spanjë Si trukohet një ndeshje futbolli? A është e lehtë të ngresh një grup të strukturuar dhe personat e duhur të cilëve do t’