999 rezultate për

strukturave

Shehu: Duhet strategji, nuk kemi të bëjmë me një rishfaqje të virusit Ditën e sotme, u konfirmuan 42 persona me koronavirus që ngre shqetësimin për një shpërthim tjetër të pandemisë. Mjek
"Nuk jam më pjesë e strukturave të Kukësit", Gjici deklaron tërheqjen: Bashkia nuk ka shpenzuar asnjë lek për klubin Safet Gjici, ka befasuar me vendimin e fundit, teksa ka deklaruar se është tërhequr nga strukturat drejtuese të Kukësit,
Një burrë dhe një grua, vendimi i Ramës për drejtimin e strukturave socialiste Ka nisur mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste ku kryeministri Edi Rama ka mbërritur herët paraditen e sotme në seli
Çfarë do të bëhet me aksionin opozitar? Zbardhen porositë e para të Bashës Kreu i demokratëve, Lulzim Basha ka mbledhur këtë mbrëmje në seli gjithë të deleguarit e partisë së tij në qarqe. Mësohe
Traktori i merr jetën veteranit të UÇK-së I aksidentuari mbrëmë rreth orës 20:00 me traktor në fshatin Vraniq të Suharekës, R.K nuk arriti të mbijetojë. Mësoh
ETA njofton shpërbërjen e të gjitha strukturave të saj Organizata separatiste baske ETA, njoftoi se ka shpërbërë të gjitha strukturat e saj pas dekadash atentatesh të përgjaks
Baily: Mbështesim Maqedoninë që të bëhet pjesë e strukturave euro-atlantike Ambasadori amerikan në Shkup, Jess Baily, ka konfirmuar mbështetjen e SHBA-ve për angazhimet e Maqedonisë që të bëhet sh
Qytetarët masakrojnë Ramën për përmbytjet: Fshati digjet, Rama krihet (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur duke uruar shqiptarët për një ditë të mbarë me pamje nga askioni i st
Çako flet për aksionin në Vlorë: Kush e kapi drogën (VIDEO) Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako foli pak më parë në lidhje me operacionin e madh të drogës në Vl
Shkarkimet në polici, Rama bën paralajmërimin e frikshëm Pas shkarkimeve në polici për ndërtimet në Vjosë ka reaguar Edi Rama. Me anë të një statusi në Facebook Rama shkruan
Tronditet policia, Fatmir Xhafaj shkrin të gjithë komisariatin Drejtoria e Përgjithshme e Policisë ka vendosur të shkarkojë nga detyra apo të marrë masa të tjera më të lehta ndaj një
Vijon aksioni i policisë, bllokohen 3 mjete luksoze Policia e Shtetit vijon aksionin për goditjen e grupeve dhe aseteve kriminale në vend. Në kuadër të këtij aksioni, j
Muhaxheri dhe Al Albani ishin pjesë e strukturave të larta të ISIS-it Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Dritan Demiraj, ka folur për luftëtarin e ISIS-it nga Kosova, Lavdrim Muhaxherin, i c
Veliaj prezanton projektin për ngritjen e strukturave komunitare në Tiranë Procesi i përzgjedhjes së administratorëve të pallateve është duke ecur me sukses në Bashkinë e Tiranës dhe brenda vitit
Demi-Murtezi nuk është më pjesë e strukturave të Partisë së Drejtësisë Deputetja e deritanishme nga radhët e Partisë së Drejtësisë, Labinotë Demi-Murtezi, ka bërë të ditur se që nga mbrëmë nu
Mustafa e emëron ministër, Simiç: Todosijeviç s'është më pjesë e strukturave ilegale Kreu i Listës Serbe, Sllavko Simiç, ka thënë se ministri i ri i Pushtetit Lokal, Ivan Todosijeviç ka dhënë dorëheqjen ng
Micov: Ivanovi të mos mashtrohet, të mos ia japë mandatin Zaevit Stefan Vllahov Micov, duke folur rreth ngjarjeve të fundit politike në Maqedoni dhe PSP-në, ka thënë se marrja e vendimi
VETTINGU/ 180 aplikantë kërkojnë të bëhen pjesë e strukturave të rivlerësimit Në Shqipëri 180 persona kanë shprehur interes për të qenë anëtarë të strukturave të cilat do të bëjnë rivlerësimin e afë
Ish-kreu i PD-së Vlorë, akuza Bashës: Jemi kthyer në shtojca të Idrizit dhe Dules. Mbështetëm grekun në Himarë Moisi Meminaj ka qenë kreu i PD-së së Vlorës, por kjo nuk e ka ndaluar atë që të hedhë një lum akuzash ndaj deputetëve a
Nuk ka Asociacion pa shurjen e strukturave paralele Nga qeveria e Kosovës bëjnë me dije se pa shuarjen e plotë të strukturave paralele që vazhdojnë të operojnë ilegalisht n