999 rezultate për

strugĂ

MAQEDONI/ 1321 raste të reja, 433 të shëruar dhe 23 të vdekur Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3836 testime të realizuara, 1321 persona kanë rezultu
EurodeputetĂ«t paralajmĂ«rojnĂ« RamĂ«n pĂ«r dĂ«bimin e gylenistĂ«ve: Nuk bĂ«het tregti me jetĂ«t e njerĂ«zve EurodeputetĂ«t Ramona Strugariu dhe Vlad Botoș kanĂ« shpjeguar edhe njĂ«herĂ« qĂ«ndrimin e tyre nĂ« lidhje me ekstradimet
Shkon në 825 numri i të prekurve nga COVID 19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se nga 355 testime, 19 raste kanë rezultuar pozitive. Sipas vendbanimeve nga S
DETAJET/ Vetëm 6 muaj në detyrë, pse u arrestua drejtori i burgut 313 në Tiranë Ditën e sotme është shoqëruar në polici, Eduart Struga, drejtori i burgut 313 në Tiranë. Mësohet se Struga është sho
SPAK arreston për korrupsion drejtorin e 313-ës, Eduart Struga Arrestohet drejtori i burgut 313, Eduart Struga, për veprën penale të korrupsionit. Abcnews.al raporton se urdhri i arr
Rrëfehet personi nga Struga që u rrit me Ibrahimovic: Nëna ime e ka ushqyer, mbaj ende kontakte me të (VIDEO) Kjo është lagja Rosengard në Malmo të Suedisë. Në këtë vendbanim ka lindur dhe është rritur si futbollist legjenda suede
Qau tek Rama si i pastrehë, kush është në të vërtetë milioneri nga Struga? (FOTO &VIDEO) Prej 3 ditësh Shqipëria gjendet në një situatë të vështirë për shkak të tërmeteve që kanë përfshirë vendin tonë duke shk
ShMP "Jahja Kemal", organizoi debatin për paqe dhe ndryshimet klimatike messhkollave të mesme nga Struga dhe Ohri ShMP "Jahja Kemal", organizoi debatin për paqe dhe ndryshimet klimatike ndërmjet shkollave të mesme nga Struga dhe Ohri.
Nxënësit e "Jahja Kemal" nga Struga kanë vozitur biçikleta me rastin e shënimit të "Dita e Paqes" Grupi i nxënësve dhe mësimdhënësve nga ShMP “Jahja Kemal” nga Struga më 21 shtator “Ditën e Paqes” e kanë shënuar duke v
Detajet, vritet një i ri nga Struga Një 23 vjeçar nga fshati Poum i Strugës dje në orët e pasdites është qëlluar për vdekje më armë zjarri. Sipas informa
Kush është i ekstraduari nga Amerika, krimi që tronditi Tiranën në 89' Ditën e sotme Policia e Shtetit ka njoftuar se një shtetas shqiptar është ekstraduar nga Amerika pas arrestimit të tij n
Mësoni si votoi Struga në referendum Më shumë se 1 milion e 800 mijë votues në Maqedoni patën mundësinë që gjatë së dielës të vendosin për fatin e vendit.
Netët strugane të poezisë, shpërfillet gjuha shqipe Pushteti lokal në Strugë, i udhëhequr nga Ramiz Merko, nuk do t’i bojkotojë Mbrëmjet Strugane të poezisë, pavarësisht fa
Polica në aksion, dhjetra persona përfundojnë në pranga Një operacion policor i nisur në orët e para të mëngjesit ka rezultuar deri tani me 8 të arrestuar. Sipas informatave
Kjo pamje skandaloze vjen nga Struga Shtëpi me kuti kartoni dhe mbeturina në bregun e Drinit të Zi është pamja e parë për Strugën turistike që në hyrjen e sa
Dy strugan ndiqen penalisht për një vjedhje në market dhe butik Dy persona nga Struga janë paditur për vjedhjen e cigareve, llaptopi dhe veshjeve mashkullore nga një market dhe butik n
Ndiqen penalisht dy struganë Dy persona nga Struga janë paditur për vjedhjen e cigareve, llaptopi dhe veshjeve mashkullore nga një market dhe butik n
Strugani zgjidhet drejtor i bordit të Shoqatës së Policëve në Teksas Qendra Kulturore Shqiptaro-Amerikane, njofton se Sekretari i Këshillit të kësaj Qendre, është zgjedhur duke u betuar në
Pas problemeve me borën, Struga i rikthehet normalitetit Pas problemeve të shumta që shkaktuan reshjet e borës dy ditë më parë, më në fund situata ka mundur të normalizohet në S
Drejtoresha nga Struga bën një denoncim të rëndë Miriba Zhuta-Osmani e cila për disa kohë drejtoi Çerdhen e fëmijëve në Strugë ka theksuar se ndaj saj është ushtruar pre