999 rezultate për

stresit

Shpërthen motra e Stresit: Mos u bëni si vëllai im... Arrestimi i reperit, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, bëri bujë të madhe në media. Për këtë arrestim ka p
Dafina e nxjerr sheshit pas arrestimit të Stresit (FOTO LAJM) Nuk ka kaluar ende shumë kohë nga arrestimi i Stresit me akuzën për trafik droge dhe krime kundër personit, dhe e gjithë
Babai i Stresit rrëzon versionin e prokurorisë për telefonatën me Bajrajt Gjykata ka vendosur masën e sigurisë "arrest në burg” për reperin Stresi, i cili arrestua ditën e djeshme në një hotel n
Dalin përgjimet e Stresit me shokët: Erdhën të "zinjtë" morën "atë", babi i ndoqi nga pas Prokuroria e Tiranës ka zbardhur bisedat telefonike mes Stresit dhe një mikut të tij, të cilin e informon mbi kontrollet
Arrestimi i bujshëm i Stresit, avokati i reperit bën akuzën e fortë Stresi u bë papritur pjesë e gjithë mediave pas arrestimit në një dhomë hoteli ku ndodhej lakuriq bashkë me një 20 vjeca
PËRGJIMI/ Biseda e Stresit me pjestarin e Bajrajve: Më ndihmoni! (FOTO LAJM) Gjykata ka vendosur masën e sigurisë "arrest në burg” për reperin Stresi, i cili arrestua ditën e djeshme në një hotel n
Babai i jep kurajo Stresit me këngën e tij dhe ka një mesazh për Taulant Ballën (VIDEO) Sali Lushaj, babai i këngëtarit Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe edhe si Stresi e ka cilësuar një hakmarrje politike arr
Plas tek faqja e Stresit: Dëgjo këtu ti p*** motre, u kape me 20 vjeçaren në hotel! (FOTO LAJM) Stresi u arrestua dje nga policia me armë dhe drogë në një dhomë hoteli në Tiranë, ndërsa ndjekësit e tij janë ndarë më
Në hotel me një 20-vjeçare, reagon e fejuara e Stresit pas arrestimit (FOTO&VIDEO) Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit "Stresi" është arrestuar dy ditë më parë nga polciia e
E ëma tregon arsyet e arrestimit të Stresit: Hakmarrje 24 orëshe Mamaja e “Stresit”, këngëtarit të njohur Arkimed Lushaj, thotë se arrestimi i djalit të saj është një “hakmarrje 24 orës
Arrestimi i Stresit, babai i tij bën pyetjen e vështirë për policinë Sali Lushaj, babai i reperit Arkimed Lushajt, i njohur nga publiku si Stresi, ka bërë një reagim në lidhje me arrestimin
U kap duke e tradhtuar, çfarë thotë Keisi për Stresin? (FOTO LAJM) Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr
Lakuriq me 20 vjeçaren, ku ishte e fejuara e Stresit kur ai u arrestua? Stresi u bë papritur pjesë e gjithë mediave pas arrestimit në një dhomë hoteli ku ndodhej lakuriq bashkë me një 20 vjeca
Policia zbardh përgjimet, çfarë u zbulua nga bisedat e Stresit me miqtë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme policia ka arrestuar reperin e njohur Arkimed Lushajn apo siç njihet ndryshe me emrin e artit, Stresi
Lakuriq në krevat, momenti i arrestimit të Stresit në hotel me 20 vjeçaren (VIDEO) Reperi Stresi është arrestuar mbrëmjen e djeshme nga policia e Tiranës në një hotel në Linzë. Gjatë kontrolleve të p
Pak orë para kapjes me 20 vjeçaren në hotel, dedikimi i përlotës i Stresit për nënën (VIDEO) Reperi i njohur Stresi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia me një armë pa leje, kokainë dhe një 20 vjeçare
E FUNDIT/ Babai i Stresit padit Taulant Ballën Taulant Balla do të jetë i paditur për shpifje në gjykatë nga babai i këngëtarit Arkimed Lusha, Sali Lusha. Balla ka
Artan Hoxha publikon foton e Fredi Alizotit me babain e Stresit Dalja e videos së re me personazh kryesore Fredi Alizotin, kunatin e Albert Veliut dhe dosja Babale janë diskutuar mbrëm
Po i re më qafë tjetrit të fut plumbin! Komenti pikant në postimin e Stresit për Vis Martinajn (FOTO LAJM) Dy prej personazheve të njohur tek të rinjtë, Stresi dhe Noizy duket se janë persona me lidhje të afërta me Ervis Martin
Reagon policia: Si u plagos shoku i "Stresit" Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar në lidhje me ngjarjen tek ‘Shkolla e Bashkuar’ natën e mbrëmshm