999 rezultate për

stresin

A bëhet më i vështirë menaxhimi i stresit me moshën? Ndërsa stresi nuk është i lehtë për t’u menaxhuar në çdo moshë, ai mund të bëhet më i vështirë për tu përballuar kur rri
Gjestet njëra pas tjetrës, çfarë bëri Keisi këtë herë për Stresin (FOTO LAJM) Të ndarë tashmë prej kohësh Kejsi dhe Stresi vazhdojnë t’i dërgojnë mesazhe të koduara njëri-tjetrit edhe në heshtj
"Më mungon", Keisi nostalgjike për kohën kur ishte me Stresin (FOTO LAJM) Edhe pse prej muajsh të ndarë, Keisi dhe Stresi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media. Stresi ka lënë shpeshherë
Largoni stresin e ditës dhe flini të qetë përmes këtij çaj magjik Shumë njerëz që kanë probleme me pagjumësinë zgjedhin stimulantë natyralë të gjumit. Por për fat të mirë, ka shumë alter
Studimi: Era e të dashurit tuaj ul stresin, mësoni pse Shumë vajza pëlqejnë të marrin rroba nga i dashuri i tyre dhe të shijojnë erën e tij. Mbase nuk e dinit, por aroma e të
Stresi u kap "mat" me tjetrën, Keisi i tha 2 fjalë sa për 200 (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një video e Stresit i cili shfaqej në club me një vajzë. Në video ata shfaqeshin m
Bënë lëmsh dynjanë, Keisi pajtohet me Stresin? (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë dy ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ndarja e tyre u shoqërua me bujë të madhe por
A bëhet më i vështirë menaxhimi i stresit me moshën Ndërsa stresi nuk është i lehtë për t’u menaxhuar në çdo moshë, ai mund të bëhet më i vështirë për tu përballuar kur rri
Kjo është pika kyçe e veshit ku mund të largoni stresin Një doktor i shkencave mjekësore dhe psikiatër, Mark Sandomirsky, u rekomandon pacientëve të tij një teknikë që lehtëson
U sekuestrua makina gold e klipit të tij, mediat gjermane shkruajnë për Stresin (FOTO LAJM) Më 31 gusht Stresi hodhi në treg këngën e tij me titull “Nuk o veç gang”. Kënga u prit mjaft mirë nga publik dhe numë
"Pushime surprizë", Keisi harron Stresin, tregon me kë po i kalon pushimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh ish e fejuara e Stresit, Keisi ndodhet me pushime në një resort luksoz në Meksikë, nga ku duket se po a
Kejsi nostalgji për Stresin, mban ende unazën e tij (FOTO LAJM) Edhe pse kanë kaluar dy muaj tashmë që kur çifti i dha fund lidhjes së tyre, mesa duket Kejsi nuk dorëzohet. Në një post
Ushqimet që ju ndihmojnë të largoni stresin Një pjesë e madhe e njerëzve përjetojnë stres ose ankth në jetën e përditshme, por ka një mënyrë për ta parandaluar.
Teknika e thjeshtë që jua heq stresin dhe dhimbjet e kokës për 30 sekonda Dhimbjet e kokës nuk janë ndër ndjenjat më të mira që mund t’i përjetoni, e veçanërisht kur i përjetoni ato gjatë kohës
Dj provokon Stresin duke i vënë në sfond këngën e Noizyt (VIDEO) Të gjithë e dinë rivalitetin dhe deri diku, mund të themi edhe "urrejtjen" në muzikë që ekziston mes Stresit dhe Noizyt.
"Tani që je ndarë me Stresin të ka rënë nur": Keisi pranon ndarjen (FOTO LAJM) Keisi dhe Stresi janë dyshja më e komentuar gjatë javëve të fundit, e kjo për shkak të ndarjes së tyre. Fillimisht
Pas këtij postimi e kuptuam vërtet çfarë ndjen Keisi për Stresin (FOTO LAJM) Keisi Lushaj ka tërhequr sërish vëmendjen me disa statuse vërtet domethënëse, pak orë pasi Stresi bëri privat profilin e
S4MM sfidon Stresin, publikon tufa me para (FOTO LAJM) S4MM është shumë aktiv në rrjete sociale ai ka lënë anash modestin për një moment duke treguar "pasurinë" e tij në një f
"Ça me i bo detyrës", policët mbështesin Stresin rrugëve të kryeqytetit (VIDEO) Emri i Stresit kohët e fundit ka qenë një ndër më të lakuarit në showbizz-in shqiptar. Fillimisht ishte dënimi në bur
Janë ndarë, s'janë ndarë, detaji i rradhës i Keisit që lind dyshime për ndarjen me Stresin (FOTO LAJM) rej disa ditësh mediat rozë ziejnë nga lajmi i ndarjes së Stresit dhe Kejsit. Pas daljes së reperit nga burgu thuhet