999 rezultate për

stresi

Pas ndarjes së bujshme dhe fjalëve se Stresi kishte dashnore, Keisi shfaqet e qeshur dhe me bikini (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme nga reperi i njohur, Stresi, Keisi ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Ajo ka
KUVENDI/ Spartak Braho shkon i lagur në Kuvend, Balla ha thonjtë nga stresi Kuvendi edhe këtë të enjte vijoi si zakonisht punimet me përfaqësuesit e zgjedhur të popullit. Deputeti socialist Sp
Ish e dashura e Stresit fejohet në Vatikan, shikoni si duket sot (FOTO LAJM) Kemi të reja nga ish e fejuara e Stresit dhe një nga vajzat më të komentuara në media, e njohur si ish banorja e “Big Br
U sekuestrua makina gold e klipit të tij, mediat gjermane shkruajnë për Stresin (FOTO LAJM) Më 31 gusht Stresi hodhi në treg këngën e tij me titull “Nuk o veç gang”. Kënga u prit mjaft mirë nga publik dhe numë
Keisi plas bombën: Stresi 24 orë me dashnore ne burg (FOTO LAJM) E ndarë tashmë prej muajsh nga reperi i njohur, Stresi, ish-e dashura e këngëtarit, Kejsi vazhdon të jetë teje aktive n
Trupi dhe truri i babait ndryshon kur bëhet prind për herë të parë Stresi i tepërt mund të shkaktojë një sërë pasojash në organizëm, duke prekur imunitetin të parin e më pas sisteme të t
Simptomat që nuk duhet t'i injoroni kurrë Stresi i tepërt mund të shkaktojë një sërë pasojash në organizëm, duke prekur imunitetin të parin e më pas sisteme të tj
Stresi shpërthen ndaj Ramës: Të kam dhj*rë me kët kryeministër (FOTO LAJM) Stresi është i njohur për qendrimet e tij kundër kryeminisrit Edi Rama, dhe qeverisë së tij. Së fundmi në një postim
Fansja i kërkon këshillë për lidhjet në distancë, Keisi e hutoi me përgjigjen (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Stresit dhe Keisit u bë shumë virale në media për shkak se dyshja nuk u panë më bashkë. Pas feje
Shenjat e horoskopit që tentojnë të vuajnë më shumë nga ankthi dhe stresi Ankthi nuk është një problem që që kalohet lehtë, siç mund të mendojnë shumë njerëz. Janë shumë gjëra që duhen marrë në
Si të mos shëndoshemi për shkak të stresit? Përse shëndoshemi kur jemi të stresuar? Stresi është një sinjal i trupit i cili njofton se diçka përreth nesh nuk shk
Stresi nuk pranoi ndarjen, por Keisi e ka përgjigjen në majë të gjuhës (FOTO LAJM) Reperi, Arkimed Lushaj në një intervistë për Bieta Sulon,mohoi ndarjen nga Keisi, e fejuara e tij. Madje reperi prano
Për herë të parë, Stresi tregon kush është fajtori për ndarjen e bujshme nga Kejsi Stresi sqaroi sot njëherë e mirë situatën e tij me Keisin. Reperi nuk e mohoi faktin se për momentin ata nuk janë bashkë
"Pushime surprizë", Keisi harron Stresin, tregon me kë po i kalon pushimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh ish e fejuara e Stresit, Keisi ndodhet me pushime në një resort luksoz në Meksikë, nga ku duket se po a
Pa reçipeta dhe me fustan zbërthyer, çfarë do të mendojë Stresi për fotot e Keisit? (FOTO LAJM) Edhe pse u bënë dy muaj më të ndarë, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të komentuar në media. Ndarj
Veliaj nis "hakmarrjen" ndaj reperit pasi i shau gruan, Stresi: Merr masa o legen (FOTO LAJM) Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka treguar hapur që është një simpatizant dhe përkrahës i Par
"Më mungoni", është ndarë nga Stresi, por marrëdhënia e Keisit me prindërit e tij do ju habisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme prindërit e Stresit festojnë 43-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të veçantë reperi i ka uruar nëpërmje
Nuk ka më kthim, Kejsi konfirmon përfundimisht ndarjen nga Stresi (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij Keisi kohët e fundit kanë qenë në qendër të mediave. Ata u kthyen në dyshe
"43 vite bashkë", Stresi iu dedikon prindërve fjalët më të ëmbla për përvjetor (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi është një ndër më të komentuarit në Shqipëri. Ai është po ashtu dhe shumë aktiv në rrjete sociale
Keisi tregoj ngjarjen më të mirë dhe më të keqe të vitit dhe Stresit duhet t'i djeg (FOTO LAJM Ish-partnerja e reperit Stresi, Keisi, u bë e njohur për publikun nga lidhja e bujshme e cila përfundoi me ndarje. Kj