999 rezultate për

stres

Çfarë të bëni me flokët qe lageshtira te mos jua prish Ne stinën e ftohte mund t’ju ndodh te hyni ne zyre me diell dhe te dilni me shi nuk është aspak e çuditshme. Për këtë ar
Zbulohet për kë bën tifo Stresi (VIDEO) Arkimed Lushaj, ose siç njihet ndryshe me emrin artit, Stresi sapo ka publikuar këngën "Zemrën Maje" e cila për 3 ditë k
E ëma e Stresit bën çmos për të bashkuar çiftin: S’dua të humbas nusen ideale E ëma e reperit Arkimed Lushaj, Shpresa Lushaj ka bërë çmos që djali i saj të kthehej sërish në krahët e bashkëhsortes s
Këtë herë nga shtrati, Keisi ka një mesazh për Stresin (VIDEO) Keisi dhe Stresi i dhanë fund lidhjes së tyre pak muaj pasi reperi doli nga burgu. Por çifti ka ngritur gjithmonë dys
U ndanë sa doli nga burgu, Stresi tregon çfarë ndodhi mes Kejsin në këngën e re? "Zemrën maje" titullohet kënga e re e reperit Stresi, i cili thuhet se është dedikim për ish-partneren e tij Kejsi. F
Stresi publikon super hitin e ri (VIDEO) Arikimed Lushaj, ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ka publikuar hitin e ri vetëm pak minuta më parë të tit
Mos e quani veten përtac, nëse nuk arrini të zgjoheni në mëngjes vuani nga kjo patologji Të gjithë ata që nuk çohen dot nga krevati me zilen e parë, duhet të informohen më mirë, sepse më shumë mundësi ata vuaj
Pra u kthyen bashkë? Keisi reagon për këngën e Stresit që u përfol si dedikim (FOTO LAJM) Stresi ka vetëm pak orë që ka publikuar këngën e tij më të fundit, dhe që në momentet e para na u duk një dedikim! Dj
"Një femër duron shumë", Keisi sapo i tregoi botës se është kthyer me Stresin? (FOTO LAJM) Kishte rënë në qetësi vëmendja për dyshen e famshme Stresi dhe Keisi, por një foto e kësaj të fundit në Instagram, ka ng
Sekuestrohen 150 kg kanabis në Gjirokastër, arrestohen 6 persona mes tyre edhe një femër Aksioni anti drogë i Policisë së Gjirokastrës i zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka çuar në pranga disa persona. Gjatë opera
Nga kanceri i gjirit te stresi, "çudirat" e gjalpit të kikirikut Mahnitëse… 1.Ul rrezikun e prekjes nga kanceri i gjirit: Çdo vit raportohen rreth 246.000 raste të reja të kancerit t
Dorëzohet dosja, SPAK nuk e merr përsipër vrasjen e Kacifas në Bularat SPAK në Gjirokastër ka dorëzuar dosjen e vrasjes së Konstantinos Kacifas në Bularat nga forcat RENEA. Vendimi është m
Prokuroria dërgon letërporosi në Greqi për kryebashkiakun e Mallakastrës Prokuroria ka vendosur nën hetim kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Verifikimet kanë nisur me marr
Nisin hetimet për kryebashkiakun e Mallakastrës Prokuroria ka vendosur nën hetim kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Ky veprim, vjen pas denoncimit
I hodhi benzinë zjarrit! Noizy thumbon Stresin (FOTO LAJM) Menduam se “lufta” mes dy reperëve, Noizy dhe Stresi, kishte përfunduar dhe marrëdhëniet e dy djemve ishin qetësuar, mir
I nxorrën dokumentin e dënimit, reagon sërish kryebashkiaku i Mallakastrës Kryetari i Bashkisë së Mallakastrës Qerim Ismailaj në një shkrim në rrjetet sociale ka reaguar sërish ka pas publikimit
Pas pushimeve Michela Perisco i përkushtohet palestrës (FOTO LAJM) Pas pushimeve me rastin e festave të fundvitit përkrah të fejuarit të saj mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani në Mal
Shokon këngëtarja e njohur: Më përdhunuan vazhdimisht kur isha 19 vjeç (FOTO LAJM) Oprah Winfrey zgjodhi një yll të madh dhe një temë të veçantë për të nisur turin e saj të parë në arenën kombëtare pas p
Pas Shkodrës, Vorës dhe Vaut të Dejës, PD nxjerr një tjetër emër dhe i nis shkresë Prokurorisë Partia Demokratike ka nisur një kërkesë zyrtare ndaj Prokurorisë ku të verifikohet e kaluara e Kryebashkiakut të Mallaka
Stresi i del publikisht në mbrojtje Elvanës: Shijoni pensionin! (FOTO LAJM) Pas shumë vitesh, festivali i RTSH u kthye në vëmëndjen e të gjithëve. Me rikthimin e vëmëndjes, janë rikthyer ashp