999 rezultate për

strehe

Nga i pastrehë dhe lypës në milioner, njihuni me historinë e 33 vjeçarit (FOTO LAJM) Eric White është emri i 33-vjeçarit amerikan, i cili transformoi në 360 gradë jetën e tij. Eric, tashmë pronari i firmës
Pas videos që "pushtoi" rrjetin, këngëtarja e pastrehë mban koncertin e parë (VIDEO) Turma shpërtheu në duartrokitje teksa Emily Zamourka u ngjit në skenë. “Nuk kisha shumë kohë për t’u përgatitur,” tha aj
Po flinin gjumë, katër të pastrehë rrihen për vdekje nga 24-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Chinatoën, ku 4 burra të pastrehë janë rrahur për vdekje. Ndërsa 5 të tjerë janë pl
I pastrehë apo model, këtë person nuk do e njihni më (VIDEO) Ky burrë i pastrehë që do të shikoni në videon e mëposhtme, do të kryejë tranformimin më të madh në jetën e tij, sa i ta
15 shpikje çnjerëzore në luftën kundër të pastrehëve (FOTO LAJM) Të pastrehët janë një problem global, është e vështirë të thuash që ekziston një shtet ku çdo individ e ka një strehë që
Binjaket ruse, nën kritika të forta pasi tallën një të pastrehë (FOTO LAJM) Binjaket seksi nga Rusia të cilat u bënë të njohura pak kohë më parë pas deklaratës së kërkonin burrë të përbashkët, jan
Torturime, vetëvrasje, burg, si shkatërrohen yjet e pornografisë (FOTO LAJM) Dikur ajo ishte një prej femrave më të njohura në botën e pornografisë, ndërkohë sot ka shokuar botën. Ish ylli i pornog
Dikur kryesonte kopertinat sot e pastrehë, modelja e njohur tregon si e zhvati shtëpi burri që dashuronte (FOTO LAJM) Dikur modelja Nastasia Urbano fitonte rreth një milion dollarë në vit. Përgjatë harkut kohor të një viti ajo punonte vet
Dikur i pastrehë, milioneri 21-vjeçar po jep këshilla se si të bëni para Një milioner 21-vjeçar i cili ishte i pastrehë dhe flinte nën një urë në moshën 17-vjeçare, ka dhënë disa këshilla për s
Të famshmit që kanë qenë të pastrehë dhe e filluan nga zero (FOTO LAJM) Teksa dëgjojmë shpesh lajme për yjet e Hollivudit që bëjnë festa marramendëse dhe blejnë sende qesharake të shtrenjta, m
Protestë për njerëzit e pastreh, policët humbin kotrrollin (VIDEO) Gjatë një proteste për personat e pastrehë në SHBA policët kanë humbur kontrollin duke abuzuar me protestuesit.
Haradinaj: Zvicra ka qenë strehë e qindra shqiptarëve në kohë të vështira historike Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, në Ditën Nacionale të Zvicrës ka shprehur urimet më të përzemërta për këtë
Restoranti i Lionel Messit dhuron ushqime falas për të pastrehët Restoranti familjar i Lionel Messit ka siguruar ushqim dhe pije për të pastrehët në Argjentinë. Vendi është duke kalu
Vajza nga "princeshë" vendosi të jetojë rrugve duke kërkuar lëmoshë (FOTO LAJM) Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë
HISTORIA/ Dikur ishte i varfër dhe i pastrehë, sot është milioner Rrëfimi i jetës së Drew Gudal pa dyshim se mund të bëhet edhe film, por ajo çfarë është më e rëndësishme, është që histo
Ishte e pastrehë, vajza bëhet milionere prej “babushave” (FOTO LAJM) Një 26-vjeçare amerikane ishte e pastrehë, por tani jeton mes luksit dhe makinave të shtrenjta. Jeanemarie Almulla ka
Nga e pasur në të pastrehë, gruaja shpenzon 280 mijë euro për një vit Dikur ka qenë e martuar, me dy vajza, dy prona, bënte punë të qetë dhe jetë të rehatshme. Por tashmë e pastrehë, Lorn
Ky zyrtar multimilioner pretendon se ka vetëm një strehë ku të fusë kokën Rusia njihet si vendi i origjinës së shumë multimilarderëve, por kur bëhet fjalë për mënyrën se si janë siguruar të ardh
E frikshme/ Bora shemb strehën e karburantit, vdes punonjësi Moti i kaq ka përfshirë gjithë vendin këto ditë të ftohta dimri. Reshjet e dendura të borës kanë sjellë viktimën e pa
Temperaturat e ulta, Bashkia e Tiranës hap një strehëz të re për njerëzit në situatë rruge Në një kohë kur temperaturat shënojnë disa gradë nën zero, personat që jetojnë në situatë rruge ose kanë nevojë për sist