999 rezultate për

street

10 foto të çuditshme të marra nga "Google Street View" (FOTO LAJM) Në vitin 2007, Google lëshoi një projekt që i lejoi kujtdo që të shëtiste kudo që dëshironte. Kjo do të thotë se ne
Google Street nxjerr zbuluar djemtë shqiptarë, skena pikante në Tiranë Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket. Kështu vetëm
Në moshën 34-vjeçare, koronavirusi i merr jetën këngëtarit të famshëm (FOTO LAJM) Ish-anëtari i grupit “Dream Street” ka ndërruar jetë në moshën 34-vjeçare. TMZ konfirmon se shkak për vdekjen e këngëtar
Shifra tragjike nga COVID-19: 621 vdekje nga koronavirusi në 24 orë Britania e Madhe konfirmon 621 jetë të humbura nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Deri sot ka shkuar në 28.131 vi
Karantina bashkon sërish Backstreet Boys, këndojnë hitin nga izolimi (VIDEO) Në vitet '90 kishin miliona fansa, duke shitur rreth 130 milionë disqe. Me shumë mundësi, grupi i djemve më i njohur në
Boris Johnson merr postin: Theresa May ishte viktimë e krizës Brexit Një Boris Johnson dinamik dhe i përkushtuar ishte ai që u prezantua para kamerave për fjalimin e parë zyrtar. ligjër
E pabesueshme, shikoni sa larg ka kërcyer ky lepur Makina e Google Street View, që po merrte pamjet e një rruge në Biala Droga në Poloni, ka zënë edhe momentin e kërcimit
Muaj pas vdekjes së nënës, gruaja zbulon detajin në Google Street View jë grua thotë se nuk mund t’i besonte syve pasi pa të ëmën në Google Street View, 18 muaj pasi ishte ndarë nga jeta.
Dy momentet epike që kamera e Google Street fiksoi në rrugët e Tiranës Duket sikur në fakt Shqipëria është vërtet një vend cudirash dhe gjërat shpesh dalin nga kontrolli. Ama duhet thënë s
Google Street nxjerr zbuluar djemtë shqiptarë, skena pikante në Tiranë Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket. Kështu vetëm
Djali bëhet viral pas shenjës që bëri përballë kamerës së Google Street View Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dh
Përshëndeti kamerën e Google Street, djali bëhet "mollë sherri" në rrjet Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dh
Kamera e Google Street fikson ngjarjen e pazakontë në rrugët e Tiranës Duket sikur në fakt Shqipëria është vërtet një vend cudirash dhe gjërat shpesh dalin nga kontrolli. Ama duhet thënë s
Fermat e kanabisit në Londër me 6 milionë paund, dënimet për 26 të arrestuarit Hetimet në Britaninë e Madhe për një rrjet fermash kanabisi me vlerë 6 milion paund të cilat kontrolloheshin nga "mafia
Presidenti Thaçi për World Street Journal: Kosova është mrekullia e vogël e Evropës Në një shkrim autorial për gazetën prestigjioze amerikane, “The Wall Street Journal”, në prag të shënimit të dhjetëvjeto
Panik në Londër, i dyshuari ecte me thikë në dorë Incidenti vjen disa orë pasi një burrë u qëllua për vdekje në Francë pasi kishte therur dy gra me thikë. Një person
Kjo është shuma marramendëse që do të marrë Obama për një fjalim në “Wall Street” Tetë vitet e presidencës në Shtëpinë e Bardhë, duket se do të vazhdojnë t’i sigurojnë Barack Obamas shuma marramendëse p
Paralajmërimi i Wall Street: PD në pushtet? Katastrofë për Shqipërinë! BMI Researche e gjigandes “Wall Street” ka publikuar ditën e sotme një vlerësim të ri për Shqipërinë. BMI Researche,
Thaçi për World Street Journal: Serbia nuk bëhet lidere në rajon me aeroplan rus (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë një interviste për prestigjiozen amerikane "The Wall Street Journal", pretendi
"Wall Street": Frikë nga dalja e informacionit, FBI, CIA e NSA nuk i raportojnë më Trumpit Gazeta konservatore WSJ, duke cituar burime të paidentifikuara të inteligjencës, shkruan se disa agjenci si FBI, CIA, NS