999 rezultate për

strazimiri

Nga "Sheshi Skënderbej" te "Pallati i Qeverisë", zbulohet plani rregullues i Tiranës për vitin 1953 Publikohet historia e panjohur e planit rregullues të Tiranës të cilën e kishte marrë përsipër arkitekti Grani Strazimir
Pasi i publikuan mesazhin në rrjetet sociale, reagon ashpër kreu i Urgjencës (FOTO LAJM) Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas prej dy ditësh qarkullon në rrjetet sociale
SKANDALI/ Plagosi mjekun me thikë, por Shqipëria duhet t'i paguajë 15 000 euro Arben Strazimirit Në vitin 2008, bëri jo pak bujë plagosja me thikë e mjekut të njohur Ali Refatllari. Ky i fundit u qëllua me thikë ng
Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri paralajmëron Sandër Lleshajn Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizat
Vrasja e Jurgen Kurtit, PD i vërsulet policisë Pas ekzekutimit të Jurgen Kurtit mbrëmjen e sotme, anëtari i Partisë Demokratike Gent Strazimiri akuzon ministrin e Bren
Sulm me miell e vezë? Opozita paralajmëron kaos në Kuvend Deputeti i PD-së Gent Strazimiri ka folur për protestën që pritet të zhvillohet ditën e nesërme për cështjen Xhafaj dhe
Plas sherri brenda PD-së, Xhelal Mziu dhe Strazimiri konfliktohen ashpër Duket se nuk ka qenë shumë e qetë situata ditën e sotme gjatë takimit mes deputetëve dhe kryetarëve të degëve të PD në T
Deputeti i PD-së: 3 emrat që pengojnë arrestimin e ish-oficerëve të policisë Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri ka akuzuar drejtpërdrejtë për mosarrestimin e tre ish-oficerëve të Polic
Sulmi i PD: Përmbytjet në autostradë dhe Valias, viktimë e Erion Veliaj Gjendja kaotike në vend dhe sidomos në autostradën Tiranë Durrës ka bërë që të varshojnë akuzat ndaj politikanëve. D
Incidenti në mbledhjen e kryesisë, shikoni çfarë ka ndodhur me deputetin e PD-së Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri ka komentuar incidentin në mbledhjen e Kryesisë së PD, ku kryetari i Kom
Rama kërcënon mësuesit në Dibër me largim nga puna Gent Strazimiri nga foltorja e PD-së ka deklaruar sot se Edi Rama është hedhur në aksion për të kapur, dhunuar e blerë v
Ja ku e ndoqën ndeshjen Shqipëri-Zvicër, Basha dhe Veliaj (FOTO LAJM) Ndeshja e parë e Shqipërisë në një Kampionat Evropian të Futbollit është ndjekur nga miliona shqiptarë. Ndërkohë që, K
Strazimiri: Dy laboratorë droge u krijuan në qeverisjen e socialistëve (VIDEO) Deputeti demokrat Gent Strazimiri tha se droga nuk ka qenë kaq shumë prezente në kohën kur qeveriste Partia Demokratike
Noka, Ristani, Pollo e Dogjani në Prokurori për armën e Strazimirit Deputetët e Partisë Demokratike Flamur Noka, Arben Ristani, Genc Pollo dhe Asllan Dogjani janë paraqitur në Prokurori pë
Strazimiri investigated for illegal possession of firing arms Democrat MP, Gent Strazimiri is being investigated by the prosecution for illegally carrying a weapon during the protest
Dosja e Prokurorisë/Nis hetimi ndaj Strazimirit Prokuroria e Përgjithshme, në bazë të materialit të referuar nga ana e Policisë së Shtetit, ka regjistruar proçedimin pe
Paloka: E kam dorëzuar armën me leje, 182 të tjerë e kanë! “Përpjekja për të vënë shenjë barazie mes rastit të Prengës dhe Strazimirit, është një lojë e stisur dhe tentativë e dës
Duma: Pa kuptim të barazosh “Strazimirin” me “Prengën”…arma e Gentit nuk shkrepi Partia Demokratike e konsideron të kapërcyer ngërçin institucional që është krijuar, nëse Kuvendi voton dërgimin e manda
Ja çfarë thotë Gent Strazimiri për akuzën e "armëmbajtjes pa leje" Deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri ka reaguar pas lajmit se nuk e kishte dorëzuar në polici armën që kishte
Strazimiri ka dorëzuar një armë tjetër? Shumë pikëpyetje janë ngritur në lidhje me armën e dorëzuar në polici nga Gent Strazimiri, ndërsa pretendimet janë se ai