999 rezultate për

strakosha

Strakosha: Tani besojmë se do ta fitojmë titullin në Serie A Portieri shqiptar Thomas Strakosha ka thënë se trajneri Simone Inzaghi ia ka ndryshuar mendësinë Lazios dhe se ai dhe ba
U dëmtua sapo u kthye në stërvitje, Strakosha pritet të kthehet shpejt Thomas Strakosha pësoi një dëmtim në ditët e para të rinisjes së stërvitjes me Lazion, por sipas mediave pranë klubit ba
Strakosha dëmtohet sapo kthehet në stërvitje Thomas Strakosha është dëmtuar dhe rrezikon të humbasë pjesën e mbetur të sezonit. Ai u dëmtua në stërvitjen e parë t
Rrëfimi i pazkontë i gazetarit shqiptar: Jam poligam, nuk mbaj dot vetëm një lidhje (VIDEO) Bledi Strakosha, është një nga figurat më të hershme të televizionit shqiptar me plotë 29 vite karrierë, por njëkohësish
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Portierët më të mirë në botë, Strakosha baraz me Szczesny Thomas Strakosha ishte duke kaluar një formë të shkëlqyer në Serinë A me fanellën e Lazios. Gardiani shqiptar po shn
"Kur shikon njerëz që dalin akoma jashtë", Strakosha reagon ashpër ndaj atyre që nuk i respektojnë masat kundër koronavirusit Portieri i Shqipërisë Tomas Strakosha ka shprehur zhgënjimin me injorimin e masave të izolimit prej koronavirusit nga di
Si kurrë më parë, Strakosha feston ditëlindjen në karantinë Dita e sotme është speciale për portierin Tomas Strakosha. Gardiani shqiptar feston datëlindjen e 25-të, por nuk mund ta
De Biasi nga karantina: Shqipëria ka diamante Gianni de Biasi, ish trajneri i Kombëtares shqiptare, është ndalur këtë herë duke folur për situatën që po përjeton Ital
Strakosha në radarë e dy klubeve angleze Garë dyshe për Thomas Strakoshën. Portieri i kombëtares shqiptare i cili ka treguar një nivel shumë të lartë me Lazion g
Super Strakosha, Lazio fiton me përmbysje kundër Interit (VIDEO) Super Strakosha, Lazio fiton me përmbysje kundër Interit (VIDEO) Lazio ka bërë mrekullinë përballë Interi kjo dhe fal
Strakosha fiton "derbin" me Berishën që u shndërrua në tabelë qitjeje Vazhdon të realizojë me ritëm të shfrenuar Ciro Immobile, që ndaj Sassuolos, në "Olimpico", la shenjë me një dygolësh në
Gabon Strakosha, Roma në avantazh (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh në derbin ndaj Lazios. Është Dzeko ai që realizoi me kokë pas një dalje të gabuar të Stak
Lacio mundi thellë Sampdorian, ja si u vlerësua Strakosha nga media italiane Lacio ka mundur pasditen e sotme Sampdorian, me rezultatin e thellë 5-1 dhe tregon jo vetëm që është në superformë, por
Strakosha: Po zbavitemi të gjithë Thomas Strakosha zhvilloi një ndeshje të madhe, priti çdo gjuajtje të Napolit dhe ndihmoi Lazion të arrinte fitoren e dh
Strakosha për 2020: E fillojmë vitin e ri më të uritur se kurrë Viti 2019 ishte i jashtëzakonshëm për Thomas Strakoshën dhe Lazion, por gardiani kuqezi kërkon të fitojë më tepër në 202
Strakosha merr tjetër vlerësim në Itali Lazio mori një fitore, spektakolare dhe dramatike, ndaj Cagliari me rezultatin 1-2, ndeshje e vlefshme për javën e 16-të
Strakosha lihet pushim për ndeshjen e Europa League Lazio luan sot shansin e fundit në Europë, aty ku në Ligën e Europës e sheh veten në vendin e tretë dhe i duhet me doemo
Dita e ndeshjes, ky është formacioni i mundshëm i Kombëtares tonë Shqipëria është gati. “Air Albania Stadium” gjithashtu. Ora 20:45 përkon me fillimin e “betejës” me kampionët e botës. 1
Strakosha rrëfehet për stadiumin e ri dhe Kombëtaren Në një rrëfim për "Corriere dello Sport", Tomas Strakosha u ndal te disa çështje. Fillimisht portieri i Kombëtares ceku