999 rezultate për

strakosha

CHAMPIONS/ Dortmund – Lazio, formacionet e mundshme Borussia Dortmundi do e pres Lazion, përballje e vlefshme për xhiron e pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.
Kush është bukuroshja që i "ka kyçur zemrën" Strakoshës (FOTO LAJM) Pas shërimit nga Covid19, portieri Thomas Strakosha që mungoi te Lazio prej 1 muaji, i është kthyer jo vetëm skuadrës, p
Lazio - Udinese, formacionet zyrtare: Muriqi jasht, Strakosha titullar Lazio e pret Udinesen në kuadër të xhiros së 10-të të Serie A. Vedat Muriqi është jasht kësaj ndeshje, ndërsa Thomas
"Strakosha më bën me zemër, qesha kur Duka më kërkoi Europianin 2024" Edoardo Reja, trajneri i kombëtares, pas kalimit në Ligën B në Nations League, ka folur për “La Repubblica” në Itali dhe
Koronavirusi te Lazio, Strakosha dhe Imobile vazhdojnë izolimin Situatë alarmante te Lazio, për shkak të COVID-19. Dy prej futbollistëve më të rëndësishëm të klubit kryeqytetas vijojnë
Tamponët e radhës te Lazio, Strakosha konfirmohet pozitiv me Covid-19 Klubi i Lazios është goditur rëndë pasi prej ditësh disa futbollistë njëri pas tjetrit kanë rezultuat pozitiv me koronav
Situata me tamponët te Lazio, policia mbërrin në qendrën stërvitore Lazio dhe Claudio Lotito janë nën akuzë për manipulimin e tamponëve të Covid-19. Në ditët e fundit klubi bardhekaltër ka
Tare i sigurtë: Strakosha dhe Immobile do të jenë kundër Juventusit Çfarë ndodhi me Immobilen, Leivan dhe Strakoshën që nuk ishin për sfidën e Championsit ndaj Zenitit? Përgjigjen e jep dr
Strakosha në formacionin e lojtarëve më të shtrenjtë debutues në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha këtë javë do të përjetojë për herë të parë emocionet e pjesëmarrjes në Ligën e Kampioneve, turneun më t
Reina vs Strakosha, cili do të jetë portieri titullar i Lazio? Përvojë në nivele të larta, njohuri mbi futbollin italian dhe europian, aftësi për ta bërë më solide dhomën e zhveshjes.
Krah të dashurës joshëse, Strakosha më i dashuruar se kurrë: Zemra ime është e kyçur (FOTO LAJM) “Zemra ime është e mbyllur”, shkruan Thomas Strakosha, i cili për detyrë ka të mbajë të mbyllur edhe portën e Lazios dhe
Strakosha nuk fshihet, po shijon pushimet me modelen bukuroshe (FOTO LAJM) Pushimet iu lejuan lojtarëve të Lazio disa ditë argëtuese dhe relaksim në fund të një sezoni të kënaqshëm në planin spor
Nuk bëri tampon, Bledi Strakosha tregon si e mësoi se ishte infektuar me Covid-19 Gazetari Bledi Strakosha është konfirmuar pozitiv dhe këtë lajm e ka dhënë vetë për ndjekësit në rrjete sociale. Ai k
Strakosha në krye, asnjë minut të humbur gjatë këtij sezoni Thomas Strakosha në listën e të palodhurëve të Serie A. E kush do ta mendonte se një shqiptar do të ishte futbollisti që
Strakosha befasohet nga një "predhë" e frikshme, Atalanta barazon shifrat (VIDEO) Atalanta ka arritur ta barazojë ndeshjen me Lazio-n pasi ka kaluar në disavantazh 2-0. Gosens ka ngushtuar diferenca
Strakosha kalon edhe Neuer, renditet ndër 20 portierët më të shtrenjtë Strakosha kalon Manuel Neuer. Kjo, në bazë të një renditjeje që ka bërë së fundmi Observatori i Futbollit i Qendrës Ndër
Strakosha rrit kërkesat, kërkon dyfishimin e pagës tek Lazio Lazio dhe Thoma Strakosha kanë një çështje për të zgjidhur midis tyre: ajo është rinovimi i kontratës së gardianit të ko
Strakosha: Ëndërrojmë titullin, por nuk jemi arrogantë të themi se jemi më të fortë se Juventusi Para disa ditëve u aludua se Tomas Strakosha ishte i infektuar me koronavirus. Mirëpo, portieri i mohoi këto zëra, ndërs
Lazio reagon pas lajmeve se Strakosha është prekur nga covid-19: Janë të rreme Ditën e djeshme nëpër media ka qarkulluar lajmi se gardiani shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha është i prekur nga koron
"Strakosha me Koronavirus", reagon ashpër vëllai i portierit kuqezi (FOTO LAJM) Ish-lojtari italian, Masimo Brambati, ka hapur polemika të shumta në Itali, teksa në një lidhje live në “Instagram” ditë