999 rezultate për

strakosha

STATISTIKAT/ Strakosha portieri i dytë me më shumë pritje në Seria A Thoma Straoshën ka zhvilluar një sezon fantastik me Lazion. 22-vjeçari shqiptar mund të konsiderohet edhe si zbulimi i v
Trajneri i Lazios jep lajmin e madh për Strakoshën Thomas Strakosha i ka bindur të gjithë në Itali, nga trajneri Simeone Inzaghi dhe deri te pesimisti më i madh për të.
Strakosha komenton të birin pas sfidës me Juven: I jap notën 7, mos e krahasoni me Donarumën Lacio humbi finalen e Kupës së Italisë për ballë Juventusit me rezultatin 2-0, mirëpo në stadiumin “Olimpiko” ka kuptuar
Strakosha pas humbjes me Juven: Më vjen keq për tifozët! Thomas Strakosha ka bërë që gjithë Italia të flasë për të, teksa arriti të ndalë dy yje të futbollit botërorë si Dybala
Strakosha kërcënon Juven: Do t'iu shuajmë Juve ëndrrën e tripletës! Sonte në mbrëmje do të luhet finalja e Kupës së Italisë, Juventus-Lazio. Për herë të parë portieri i Kombëtares shqiptar
Rinovimi i Strakoshës me Lazion? Gardiani kuqezi sqaron situatën Thomas Strakosha ka dhënë një intervistë për mediat pranë klubit bardhekaltër. 22-vjeçari shqiptar shprehet i lumtur që
Strakosha ndaj Romës ka bërë një ndër pritjet më të bukura të javës (VIDEO) Portieri i Lazios, Thomas Strakosha në derbin e fundjavës së shkuar ndaj Romës ka bërë një paraqitje fantastike, duke sh
Shkëlqeu ndaj Romës, ja nota që mori sot Strakosha Lazio fitoi 3-1 sot derbin ndaj Romës duke u dhën fund shpresave të ekipit të Spalletit për titullin kampion. Thomas Str
Strakosha titullar në derbin ndaj Romës, por Lazio humbet Immobilen (FOTO) Thomas Strakosha sërish titullarë në derbin ndaj Romës, ashtu si disa javë më parë në Kupën e Italisë. Portieri i kombët
Lajm i mirë për kombëtaren, Strakosha do të jetë titullar deri në fund të sezonit Thomas Strakosha parashikohet të jetë titullar deri në fund të sezonit te Lacio, pasi Federiko Marketi rrezikon një ndal
Strakosha flet pas kualifikimit: Suksesin ja dedikoj familjes sime! Thomas Strakosha regjistron një tjetër arritje historike në sezonin e tij të parë me Lazion si titullarë. Gardiani shqip
Strakosha në finalen e Kupës, ja si u vlerësua nga "Gazzeta dello Sport" Thomas Strakosha ka zhvilluar një ndeshje mjaft të mirë në derbin ndaj Romës mbrëmë, ku dhe siguroi një biletën për në f
Luhet sonte Derbi i Romës në Kupë, Strakosha sfidon sërish Dzekon (FOTO) Futbolli europian nuk ka të ndalur, teksa sonte në mbrëmje luhet Derbi i Romës, e vlefshme për Kupën e Italisë. Në "Olim
Fabula Strakosha, një ëndërr e nisur 4 vite më parë Thomas Strakosha ishte 18 vjeç kur ka ndjerë për herë të parë emocionet e një derbi në finalen e Kupës së Italisë më 26
Golat "fotokopje" të pësuar nga Strakosha, ndezin debatin para Derbit të Romës Disa ditë para derbit mes Lazios dhe Romës debati është ndezur nga Thomas Strakosha me paraqitjet e tij te Shqipëria.
Shqipëri-Bosnje, Strakosha bën një super-gafë (VIDEO) Tomas Strakosha ka bërë një gabim të madh duke ia falur topin Edin Dzekos. Në të njëjtin aksion u shkaktua penalltia.
Shqipëria humbi mbrëmë, por De Biasi hodhi themelet e së ardhmes (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare mbrëmë pësoi humbjen e tretë radhazi në eliminatoret e Kupës së Botës, por nuk munguan as lajmet e
Buffon: Faleminderit shqiptarëve, Strakosha ... Portieri i Italisë Gianluigi Buffon mbrëmë luajti një ndeshje të veçantë pasi ishte e 1000-ta në karrierën e tij. Legjen
Strakosha apo Hoxha? Etrit Berisha ia bën më të vështirë zgjedhjen De Biasit Mungesa e madhe për sfidën e sotme, Etrit Berisha ka dhënë një intervistë për "Super Sport" para ndeshjes ndaj "axurrëve
"Bomberi" i Italisë trembet nga Strakosha: Do na e vështirësojë jetën Ciro Immobile do të udhëheq sulmin e Italisë në ndeshjen ndaj Shqipërisë së bashku me ish-shokun e skuadrës Belotti.