999 rezultate për

strakoshĂs

Sevilla e pamposhtur, eleminon nga Europa League Lazion e Strakoshas (VIDEO) Sevilla ka eleminuaur nga Europa League Lazion e Starkoshas me rezultatin e përgjithshëm 3-0. Golat për andaluzianët
Dybala flet pas zhbllokimit kundër Strakoshas Dybala ka folur pas golit nda Strakoshas, tabu kjo që qëndronte prej kohësh për të, teksa më parë humbi penallti në seko
E bujshme/ Reali i Madridit vihet pas Strakoshas Kualifikimi i Milanit i shërbeu mbarë botës për të parë se Lazio ka një portier me një superformë të mirë. Ai është gar
Lazio e Strakoshas shkatërron Chievon, dhe renditet në vendin e tretë (VIDEO) Lazio ka fituar me manita ndaj Chievos në "Olimpico", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të Serie A. Golat për