999 rezultate për

stormit

Më shumë se gjithë garderoba juaj, Kylie Jenner shpenzon për një çantë kopshti të Stormi-t (FOTO LAJM) Stormi Webster ka nisur që tani të mësohet me jetën e luksit dhe kjo falë nënës së saj, Kylie Jenner. Ajo është vetëm 2
Kylie tregon për herë të parë si ia doli të heqë kilet pas shtatzanisë Pas lindjes së Stormit, Kylie Jenner e pranoi se trupi i saj ndryshoi shumë, por 1 vit më pas u kthye sërish në formë pe