999 rezultate për

storie

Thashethemi që do të donim për Instagramin, nuk është aspak i tillë Kur hapni listën e njerëzve që ju kanë parë postimet në Instagram Stories, në krye ju dalin disa persona specifikë dhe j
Rrihet brutalisht këngëtarja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Këngëtarja Baby G njihet për natyrën energjike, të cilën e transmeton nëpërmjet këngëve që publikon zakonisht. Po ta
Whatsapp Storie ka më shumë përdorues se vet Snapchat WhatsApp Status, që është një version i opsionit të Stories në Snapchat, tani ka bërë rreth 175 milionë përdorues ditor.
Si t’i shikoni "Stories" e miqve në Instagram pa lënë gjurmë Shumë njerëz përdorin të famshmet Instagram Stories, veçori që ju lejon të ndani fotot dhe videot për 24 orë. Tani është
Pas ndarjes nga Fatoni, Era Istrefi ka një lajm të mirë për fansat Këngëtarja e njohur Era Istrefi që nga paraqitja e saj e parë ka arritur të marrë gjithë vëmendjen e publikut. Me sti
Vjen ndryshimi më i fundit nga Instagram (FOTO LAJM) Instagram e ka bërë edhe më të mirë funksionin Stories. Tani përdoruesit mund të publikojnë edhe fotografi e video më
Si t’i ruani storiet në instagram? (VIDEO) Keni dëshirë të ruani storien e dikujt tjetër në instagram por nuk e dini se si? Ekziston një mënyrë e thjeshtë dhe b
Ami tregon barkun! Shikoni si duket moderatorja (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska dhe komediani Ermal Mamaqi janë duke pritur fëmijën e tyre të dytë. Por gjatë ditës
“Instagram Stories” tani mund të postohen edhe në Facebook Shërbimi i fotos është duke testuar një veçori që lejon “historitë” të shpërndahen direkt në Facebook. Ndërsa “histor
Ringjallja e futbollit anglez erdhi fal Premier Leagues, 25 vitet e një historie që ndryshoi botën Më 15 gusht 1992, lindi Premier League. Sheffield United dhe Manchester United nisën një ligë që do të ndryshonte përgji
Facebook sjell "stories" edhe në versionin desktop Historitë e Facebook, kloni i Snapchat që qëndron sipër ‘News Feed’ në aplikacionin për celular, është duke u publikuar
Athina reagon ndaj zv/ministrit gjerman: Mos jep leksione historie! Athina zyrtare ka reaguar ndaj një deklarate të zëvendësministrit të Jashtëm gjerman, Michael Roth, mbi çështjen e emrit
Snapchat vjen me Custom Stories, rrëfimet grupore të miqve Për të mos u anashkaluar nga Instagram, Snapchat po njofton një veçori të re të saj sot. Ndërsa lajmet janë mbushur me r
Snapchat sjell aplikacionin Custom Stories, rrëfimet grupore të miqve Për të mos u anashkaluar nga Instagram, Snapchat po njofton një veçori të re të saj sot. Ndërsa lajmet janë mbushur me r
Instagrami vazhdon të kopjojë Snapchatin, sjell të tjera risi për përdoruesit Aplikacioni që është nën pronësi të Facebookut, Instagram, e ka përforcuar softuerin e kamerës së tij me filtra të ndrys
Instagram Stories "rritet" më shumë se Snapchat Ka shumë njerëz që e kritikojnë Facebook-un për krijimin e Stories si funksion në shumë prej aplikacioneve dhe shërbimev
Çfarë historie tregoi Nishani në takimin Rama-Basha? (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së Lulzim Basha sapo kanë filluar negociatat në Presidencë për arritjen e një marrëv
Instagram me risi, dyfishohet numri i përdoruesve me aplikacionin "Storie" Rrjeti social Instagram është bërë mjaft i aksesueshëm vitet e fundit. Së fundmi ai ka shtuat edhe elementë si Insta
"Historitë" e Instagram-it, më të suksesshme se ato të Snapchat Ka shumë njerëz që e kritikojnë Facebook-un për krijimin e “Stories” si funksion në shumë prej aplikacioneve dhe shërbim
Pas aplikacionit Storie në Facebook, Snapchat pëson humbje të mëdha Pas testimit, në një grup shtetesh, të Facebook Storie në Messenger, aplikacioni është i disponueshëm në të gjithë botën