999 rezultate për

stop

Bregu: Stop, ngacmimeve online (FOTO LAJM) Shumica e dhunës në internet ndaj grave ndodhin në mediat sociale dhe ne duhet ta ndalojmë atë # DigitalRespect4Her
Pezullohet nga detyra mësuesja që dhunonte fëmijët në Kukës Pas denoncimit të bërë nga emisioni “Stop” në Tv Klan, ministrja e Arsimit Besa Shahini ka pezulluar nga detyra mësuesen
“Stop krimit”, Ramës i zënë rrugën në Durrës Kryeministri, Edi Rama ka shkuar ditën e sotme në Durrës ku do të takoheT edhe me qytetarët. Por mesa duket rruga për
BE pezullon Turqinë: STOP integrimit Parlamenti Evropian (PE) ka miratuar me një shumicë dërrmuese raportin që Bashkimi Evropian (BE) t'i pezullojë negociata
E tmerrshme/ E mitura ngacmohet seksualisht, policia dhunon babain e vajzës Emisioni “Stop” në Tv Klan mbrëmjen e sotme ka trajtuar rastin një ngacmimit seksual të një 13-vjeçareje në Divjakë dhe
PSG mposht bindshëm skuadrën e Nimes (VIDEO) PSG ka fituar me lehtësi sot ndaj Nimes me rezultatin 3-0 në "Parc des Princes". Të tre golat për parisienët u shënu
Kush e merr në patronazh Alesia Bamin pas largimit me një SMS nga "STOP" Pasi Alesia Bami doli në një intervistë në televizionin “Top Channel” pa lejen e “Klan”-it, ajo u përjashtua nga ky tele
E hoqën nga Klani me një SMS, Alesian e marrin në Top Channel (FOTO LAJM) Alesia Bami u largua ng klani me një SMS për shkak se bëri një intervistë ne Top Channel, gjë që sipas Klanit nuk ja lej
Zëvendëson Alesian në Stop, kush është bukuroshja e re e Klanit (FOTO LAJM) Lajmi se Alesia Bami është larguar nga "Stop" bëri bujë javën e kaluar. Më pas deklaratat e modeles dhe balerinës u kome
E larguan me një SMS, Alesia thumbon hapur Klanin (FOTO LAJM) Klan reagoi hapur për largimin e balerinës Alesia Bami nga STOPI. Ata deklaruar se Bami e kishte mbushur kupën ndaj i
"E kishte mbushur kupën", vjen reagimi për largimin e Alesia Bamit nga "Stop" Ditën e djeshme bëri bujë të madhe largimi i balerinës Alesia Bami" nga emisioni "Stop". Për ndjekësit e saj në Instagra
"Më larguan me një sms", Alesia Bami tregon pse u pushua nga Stop-i (FOTO LAJM) Që prej dy ditësh, Alesia Bami nuk u shfaq si velina e emisonit investigativ “Stop”. Dhe ashtu siç u komentua edhe ng
Doli tek Top Channel, Klan-i largon Alesia Bamin nga "STOP-i"? (FOTO LAJM) Velina e emisionit “Stop” në TV Klan, Alesia Bami, është larguar nga ky emision. Në vend të saj një ditë më parë ësht
Arsenal nis kontaktet me PSG për transferimin e mesfushorit të talentuar Arsenali është dorëzuar për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Denis Suarezin, por ende është në treg për një lo
Operohet Cuadrado, stop 2 muaj Mesfushori anësor i Juventusit, Juan Cuadrado është operuar pasditen e sotme në Barcelonë, për një problem në gjurin e m
Icardi në mbështje të Koulibalys: Ti themi STOP racizmit Mbrojtësi enegalez, Kalidou Koulibaly ishte subjekt i koreve raciste gjatë ndeshjes së mbrëmshme, me napolitanët që kanë
Pas studentëve, bëhen gati edhe infermierët për protestë Shoqata e Inferimierëve në Shqipëri ka paralajmëruar se do zhvillojnë protesta në spitalet e vendit pasi qeveria nuk i k
2 javë stop për talentin e Barcelonës Malcom u largua nga fusha në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Leonesa, e vlefshme për Copa del Rey, për shkak të një problemi q
Nga nësër "STOP" importit të makinave të vjetra! Si po e pësojnë qindra shqiptarë Qeveria e Shqipërisë disa javë më parë mori një vendim për të ndaluar importin e makinave të përdorura nga vendet e tjer
Nga nësër "STOP" importit të makinave të vjetra, ndryshimi i datës merr në qafë shqiptarët Qeveri e Shqipërisë disa javë më parë mori një vendim për të ndaluar importin e makinave të përdorura nga vendet e tjera