999 rezultate për

stop

Saimir Kodra feston ditëlindjen, "Stop" i bën surprizën e bukur live (VIDEO) Ditën e djeshme gazetari Saimir Kodra feston ditëlindjen. Ai mbush 46 vjeç dhe këtë mbrëmje është surprizuar nga stafi i
"Mos ma vër 4 mo!", nxënësit i bëjnë presion dhe shtyjnë me duar mësuesin Mesa duket problemet sociale nuk kanë të përfunduar në vendin tonë. Emisioni “Stop” solli një video nga një shkollë në B
221 km/h, shoferit iu duk rruga si pistë avioni (VIDEO) Gjatë natës, një qytetar po drejtonte mjetin me 221 km në orë ndërsa është regjistruar nga një patrullë e stacionuar në
"Stop mos përhap panik", kështu është dëmtuar pallati që Lleshaj e cilësoi të parrezikshëm (FOTO LAJM) Zëdhënësja për mediat në Partinë Demokratike, Ina Zhupa ka reaguar përsa i përket përplasjes së ditës së djeshme në Lezh
Ministri Lleshaj përplaset me banorët: Stop, s'ju kam asnjë borxh! Një ndërtesë e dëmtuar në Lezhë është kthyer këtë të martë në një debat mjaft absurd mes Ministrit të Brendshëm Sandër L
Kush është i penduari që po flet për vrasjen e hasmit të Çapjave, familja i ruhet non-stop Një person i arrestuar në muajin qershor 2019, pasi është identifikuar nga një gjurmë gishti në vrasjen e babë e bir, Ge
Rrihen në mes të shkollës dy vajza në Tiranë (VIDEO) Në videon e mëposhtme shfaqen dy vajza duke u përleshur fizikisht me njëra-tjetrën. Incidenti ndodhi në shkollën 9-vjeça
Ekstremisti djeg librin e shenjtë në mes të sheshit Nuk është hera e parë që protestuesit djegin libra të shenjtë si Kurani apo Bibla. Këtë herë ka qenë kreu i grupit ek
Mos e humbisni: Shpejtësi marramendëse, skuadra e Red Bull ndërron gomat në kohë rekorde (VIDEO) Grand Prix i Meksikës ishte një nga garat më interesante të Formula 1 këtë edicion. Gara u bë interesante qysh në kua
Pedagogu u ndalua pasi i kërkoi favore seksuale studentes, çfarë thotë policia Ditën e djeshme në emisionin "Stop" u publikuan pamje nga një video-skandalku profesori kërkonte favore seksuale nga st
I kërkoi favore seksuale studentes për provimet, ndalohet pedagogu Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni ‘Stop’. P
Gruaja e ndjek me makinë disa metra e përplas më pas e godet me shkelma (VIDEO) Një aksident absurd ka ndodhur së fundi. Një grua merr përpara me makinë një qytetar me motor, duke e dëmtuar atë.
Rama vazhdon të publikojë foto dhe jep mesazhin e fortë: Mos ia përtoni askujt (FOTO LAJM) Kryeministri Rama publikon dhjetëra foto të restoranteve, hoteleve e bar-kafeve të bllokuara sot nga Hetimi Tatimor pas
Mjekët japin alarmin: Thuajini STOP "Selfie-ve", sjellin dëmtime në shëndetin mendor E keni pyetur ndonjëherë veten se ç’bënin njerëzit para se të shpikeshin ”selfies”, ose vetëshkrepjet? Nuk ka nevoja për
Gjendet trupi i pajetë i shkencëtares britanike, njolla gjaku në çarcafët e hotelit dhe një shënim për të dashurin Shkencëtarja britanike e cila ishte zhdukur për disa ditë është gjetur e vdekur në fund të një lugine në ishullin Grek t
Shkencëtarja britanike zhduket në ishullin grek Një shkencëtare britanike është zhdukur pa gjurmë prej ditës së djeshme në ishullin grek Ikaria ku ishte me pushime që p
"Do ta paguajnë shumëfish", nuk ndalet kryemistri Rama, publikon foto nga subjektet e mbyllura nga tatimet Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto të subjekteve që janë mbyllur si pasojë e fshehjes së të ardhurave. Në n
Amerika i thotë stop shitjes së aeroplanëve ushtarak Turqisë Pentagoni njoftoi se ka nisur procesin e përjashtimit të Turqisë nga projekti F-35, për shkak të blerjes së sistemit kun
Kryeministri Haradinaj u prit nga ministri i Brendshëm i Francës, Christophe Castaner Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës zyrtare në Paris, është pritur nga ministri i Bren
Bregu: Stop, ngacmimeve online (FOTO LAJM) Shumica e dhunës në internet ndaj grave ndodhin në mediat sociale dhe ne duhet ta ndalojmë atë # DigitalRespect4Her