999 rezultate për

stop

Tragjike, çifti hidhet përpara trenit duke u përqafuar (FOTO LAJM) "Unë kurrë nuk kam qenë kaq e lumtur në gjithë jetën time". Kështu shkroi në një postim në Facebook Melissa Wood, 27 vje
Miley Cyrus akuzohet për plagjiaturë Me “We Can’t Stop”, në vitin 2013, Miley Cyrus arriti të renditej në vendin e dytë të klasifikimit të Billboard 100 dhe
Skandali me 10 mijë euro, Artan Lame përballë kameras së fshehtë (VIDEO) Në studion e emisionit “Stop” ishte i ftuar kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, i cili foli për problemet e institucionit që d
I riu skizofren qëlloi të ëmën me thikë, 5 muaj në paraburgim pa raport mjekësor Besim Kili, një banor i Fushë-Krujës, denoncon në emisionin “Stop” problemin e tij të pazgjidhur dhe aspak të lehtë.
Nëna e 20 fëmijëve u thotë "stop" lindjeve (FOTO LAJM) Familja më e madhe e Britanisë është rritur përsëri pasi Sue Radford ka lindur fëmijën e saj të njëzetë - por premtoi se
Albi Nako feston ditëlindjen, mungon urimi i Klaudias (FOTO LAJM) Albi Nako ka vendosur t’ja urojë ditëlindjen vetvetes këtë mëngjes në vigjilje të Krishtlindjeve. Përmes një fotoje
Incidenti në festivalin e RTSH-së, Adi Krasta tregon situatën Nata e parë e Festivalit të RTSH solli një imazh të ri, ndërsa nga ana tjetër u rikthyen në skenë artistët e mëdhenj, Ad
Incidenti me orkestrën te festivali, Redon Makashi: Stop! Kur je live shpesh incidentet janë të pashmangshme. Në natën hapëse të festivalit të 56-të në RTSH ndodhi një incident n
Hani këtë ushqim dhe thuajini "stop" kancerit Sipas hulumtimeve të fundit nëse do të konsumoni salmon dy herë në javë mund të ulni rrezikun e shfaqjes së sëmundjes së
Robert Aliaj: Stop patriotizmit si mbeturinë e djegshme në sherbim të pishtarit (FOTO) Robert Aliaj ka bërë një koment kritik të cilin e ka publikuar në faqen e tij personale në Instagram. Ai ka kritikuar at
Avdyli: Duhet t’i themi stop vjedhjeve nga KEDS-i Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Haxhi Avdyli, në seancën e Kuvendit të Kosovës, ka ngritur si çështje faturat
Dedikimi prekës i emisionit ku punonte gazetarja që u shtyp nga mermeri Emisioni “Stop”, minutat e kësaj të hëne ia dedikoi Erit, gazetares 24 – vjeçare e cila nuk jeton më. Gazetarja e “St
"Stop dënimeve kriminale për Lagjen e Trimave", protesta të mëdha në Vienë Të dielën, në Vienë të Austrisë do të organizohet protestë kundër vendimit gjyqësor në shkallën e parë për rastin "Lagja
Jepte raporte mjekësore pa bërë vizitë, ndalohet kryeinfermierja Në investigimin e emisionit "Stop" doli skandali se kryeinfermierja pajiste me raport mjekësor pacientët pa kryer vizi
Velinat e "STOP" rrëfejnë marrëdhënien me Saimirin dhe Gentin Alesia dhe Onelda janë dy velinat e emeisionit investigativ "Stop" në TV Klan. Të ftuara në emisionin “Rudina” baler
Ja si duket shenja STOP në vende të ndryshme të botës (FOTO LAJM) Në vitin 1968, Konventa e Vjenës për Shenjat dhe Sinjalistikën Rrugore ka miratuar dy lloje të shenjës STOP. Përveç d
Ahmeti në Çellopek: Stop përçarjes së votës, bashkë jemi më të fortë Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në kuadër të bashkëbisedimit me anëtarë, sipatizantë të partis
Dugarry: Neymar është bosi i PSG, çdo gjë duhet bërë sipas kërkesave të tij Ish-reprezentuesi i Francës, Christophe Dugarry, ka analizuar situatën te kampi i PSG-së pas përplasjeve në zhveshtore.
E dini sa paguhen velinat te “Fiks-Fare” dhe emisioni “Stop”? Me fillimin e sezonit të ri të shtatorit, kanë ndodhur shumë ndryshime në ekranet e mediave. Shumë figura të njohura
“Stop” i nxjerr të palarat Jolezës: Merrje rrogë nga ministria e nuk shkove një ditë Ish-kryetarja e FRESH-it Joleza Koka prej disa ditësh po sulmon hapur moderatorët e emisionit investigative “Stop”.