999 rezultate për

stoner

Aksident i rëndë në MotoGP për Stoner (VIDEO) Casey Stoner ka pësuar një aksident të rëndë gjatë një gare në MotoGP. Piloti australian nuk ka mundur që të mbajë nën k
Moto GP, "The Doctor" premton spektakël Në një intervistë të dhënë për website-n zyrtar të Moto GP, e të pasqyruar në revistën Dainese Legends, Valentino Rossi
Jorge Lorenzo, kampion i botës në Moto GP Jorge Lorenzo është kampioni i ri i botës në klasin 1000 dhe 25-vjecari nga Majorka mbylli llogaritë me titullin që në g
Moto GP, Dani Pedrosa fiton Çmimin e Madh të Gjermanisë Piloti spanjoll i Honda-s Dani Pedrosa fitoi garën për Çmimin e Madh të Gjermanisë në pistën e Sachsenring-ut. Gara e Sa
MotoGP, Stoner fiton Çmimin e Madh të Holandës Kejsi Stoner me Honda fiton Cmimin e Madh te Holandës në MotoGP, duke lënë pas spanjollin Dani Petroza. Në garën e madhe
Moto GP, Stoner në Pole Position Casey Stoner me Repsol Honda do të niset i pari në garën e së dielës për cmimin e madh të MotoGP në cirkuitin e Le Mansh
Stoner fiton çmimin e Madh të Portugalisë të Portugalisë Casey Stoner ka fituar Cmimin e Madh të Portugalisë, provën e tretë sezonale të kampionatit botëror të Moto GP. Australi
Stoner i pari në provat e lira Casey Stoner ka regjistruar kohën më të shpejtë në provat e lira të Cmimit të Madh të Portugalisë. Piloti australian i H
Moto GP, Stoner fiton Çmimin e Madh të Spanjës Australiani Casey Stoner ka fituar Çmimin e Madh të Spanjës në Moto GP duke lënë pas spanjollët Jorge Lorenzo (Yamaha) d
Moto GP, Lorenzo triumfon në Katar Duke u nisur nga pole-positon, Jorge Lorenzo është treguar më i shpejti për të kaluar vijën e finishit me Yamahën e tij
Lorenzo "kërcënon" Stoner (VIDEO) Jorge Lorenzo ka sfiduar Casey Stoner në prag të nisjes së sezonit të ri të kampionatit botëror të MotoGP. Pilot spa
Stoner dominon në testet e para të MotoGP Casey Stoner ka dominuar ditën e dytë në testet prag-sezonit të ri të MotoGP. I rikthyer sërish në cirkuitin e Sepang pa
Parashikimet: Në 2012-ën sërish Vettel dhe Stoner Prej dy vjetësh është i pakapshëm në pistë dhe në 2012 mundësitë më të mëdha janë që Vettel të marrë titullin e tretë rr
"Fluturon" Stoner në Valencia kampioni i Botës në Moto GP, Casey Stoner ka dalë triumfator në provat zyrtare të Çmimit të Madh të Valencias. Megjithës
Moto GP, Stoner kampion bote Casey Stoner është kampioni i botës në Moto GP. Piloti australian i Hondës ka fituar Çmimin e Madh të Australisë duke u
Osmani i shqetësuar nga antikuizimi i Maqedonisë Kryetari i Rilindjes Demokratike Kombëtare (RDK), Rufi Osmani ka realizuar të premten takim pune me ushtruesin e detyrës
Stoner triumfon në pistën e Çekisë Casey Stoner ka fituar Çmimin e Madh të Çekisë të zhvilluar në Brno. Piloti australian i Hondës ka kaluar i pari vijën e
MotoGP: Stoner fiton në Silverstone Casey Stoner ka fituar në garën pistën e Silverstone, në pod kanë përfunduar edhe Dovizioso dhe Edwards. Po ish-kampioni
MotoGP, Stoner nuk ndalet as në Catalunya Për të dytën herë radhazi dhe për herë të tretë në 5 gara të zhvilluara, Kejsi Stoner me Hondan e tij zyrtare shpallet f
Çudia ndodh edhe në MotoGP (VIDEO) Ka ndodhur diçka e çuditshme sot në garën e Francës e cila u zhvillua në Le Mans e cila ka përfunduar me fitoren e Stone