999 rezultate për

stolive

Violinat prej ari që kushtojnë 4 milion dollarë (FOTO-LAJM) Violina të stolisura me diamantë dhe rubinë. Kjo është çmenduria e fundit e grupit të rock-ut "Fuse" të cilët në bashkëp
Tuna imiton Rita Orën (FOTO-LAJM) Përveç vlerësimeve për këngën e re të këngëtares Tuna, ka pasur edhe vërejtje dhe kritika. Kështu, Tuna në fillim të kli
Vidhet argjendaria në Kërçovë Gjatë mbrëmjes së kaluar në Kërçovë një argjendari ka rënë pre e grabitjes. Koha shkruan se, portali maqedonas Press24 k