999 rezultate për

stolit

Mourinho tregon çfarë i tha në vesh Guardiolës në ndeshjen Barça-Inter të Champions Kanë kaluar 10 vite që nga "Triplete" e famshme e Interit, kur skuadra nën drejtimin e Jose Mourinhos fitoi gjithçka në
Mancini e ka ndarë mendjen: Italia mund të fitojë Europianin Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, mendon se skuadra e tij mund të tojë "Euro2020". Numri një i stolit të italianëve m
Ishte një hap larg stolit të Kukësit, Rama flet për Gegën Drejtori sportiv i Partizanit Olsi Rama përsëriti akuzat ndaj gjyqtarit Juxhin Xhaja, duke i faturuar humbjen turpëruese
Mustafi dëshiron largimin nga Arsenal sa më shpejt Mustafi duket se po shikon përpara për një aventurë të re në karrierën e tij prej futbollisti. "Mirror" bën të ditur
Magani drejt stolit të Tiranës, zbardhen prapaskenat Gugash Magani mund të jetë trajner i ardhshëm i Tiranës. Burime të “Panorama Sport” pranë klubit bardheblu bëjnë me dije
Ish-futbollisti i Juventusit drejt stolit të Dinamos Pas largimit të Mauro Manzonit nga drejtimi i skuadrës së Dinamos, blutë kanë gjetur menjëherë trajnerin e ri. Ai është
Donika Klenja nga Dibra, studentja e dalluar në Universitetin e Bristolit Donika Klenja nga Dibra, është studente e dalluar e Mjekësisë Qelizore dhe Molekulare në Universitetin Bristol në Angli.
Sarri shumë pranë stolit të Juves Sipas "The Guardian", Maurizio Sarri është vetëm një hap larg drejtimit të Juventusit. Siç raportohet nga Londra, drejtu
E bujshme: Ish-trajneri i Real Madrid shumë pranë stolit të Bayern Një lajm bombë vjen pak minuta më parë nga Spanja. Ish-trajneri i Real Madrid Julen Lopetegui është favorit për tu ulur
Ish-legjenda e gjermane pranë stolit të Herdha Berlin Jurgen Klinsmann është gati të rikthehet në stol. Mediat gjermane bëjnë të ditur se ai pritet të marrë drejtimin e Herth
Rikthimi te Kukësi nis "ters" për Gjokën, titullari përfundon në spital Trajneri Ernest Gjoka do ta nisë aventurën e tij te Kukësi me probleme. Numri një i stolit do të vuajë disa mungesa të r
Ish-drejtuesi Italian zbulon gjithçka për të ardhmen e stolit të Juventusin "Allegri do qëndrojë te Juvja? Jo, por largohet për zgjedhje të tijën. Në vendin e tij do merret Didier Dechamps". Në nj
Ish-ylli i Juventusit pranë stolit të Udinese-s Udinese është në kërkim të një trajneri të ri teksa klubi ka shkarkuar Davide Nikolla-n. Favorit për të marë drejtimin e
Claudio Ranieri pranë stolit të Romës Eusebio Di Francesco është shumë pranë shkarkimit nga stoli i Romës pas eleminimit nga Porto në Ligën e Kampioneve,shkru
Paulo Sosa pranë stolit të Romës Sipas Corriere dello Sport, sonte në ndeshjen e kthimit mes Portos dhe Romës për Ligën Kampioneve në tribunat e stadium
Ish-trajneri i Liverpoolit pranë stolit të Leicester City-t Brendan Rodgers ka marrë dritën jeshile nga Celtic për të hyrë në bisedime me Leicester City, me këta të fundit që shkar
De Biasi e thotë hapur: Isha pranë stolit të Frozinones, ja pse nuk u arrit marrëveshja Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi ishte pranë akordit me klubin e Serie A, Frozinone, por kërkesat e
Ish lojtari Romës zbulon, Conte pranë stolit të Romës Aventura e Eusebio Di Franceskos në krye të Romës duke se po i vjen fundi. Barazimi 2-2 në fundjavën nga Cargliari që is
PSG ka një kusht për Emeryn që ti shpëtojë shkarkimit në fund të sezonit Paris Saint Germain i vendos ultimatum trajnerit Unay Emery. Nurmi një i stolit të klubit parizien pati luksin të zhvill
Kandidatët e mundshëm për marrjen e stolit të Kombëtares së Italisë Ancelotti, Conte, Mancini dhe Ranieri – këta janë kandidatët e mundshëm për stolin e Kombëtares së Italisë. Federata