999 rezultate për

stolin

Sarri "rregullohet" me Juventusi, gati për stolin e Fiorentinës Maurizio Sarri është shumë pranë zgjidhjes së kontratës me Juventusin. Sipas asaj që raporton Tuttomercatoweb trajner
Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë
Forma e dobët me Kombëtaren dhe rikthimi i Smalling detyron Kumbullën të pranojë stolin Marash Kumbulla do të ketë disa momente vështirësie të cilat duhet t’i tejkalojë, për t’u kthyer sërish në nivelet më të
Nuk pranon stolin, Herrera kërkon largimin nga Atletico Hector Herrera nuk është shumë i kënaqur me situatën tek Atleticon e Madridit. Mesfushori meksikan këtë fillim sezoni nu
De Biasi pëson humbjen e 2-të në stolin e Azerbajxhanit 3 fitore në 3 ndeshje për Malin e Zi në Ligën C të Ligës së Kombeve, me ballkanasit që mposhtën në Podgoricë 2-0 Azerbaj
Henry del në skenë si kandidat për stolin e Barcelonës Thierry Henry shihet si zëvendësues potencial i Quique Setien në stolin e Barcelonës. Humbja 2:8 kundër Bayern Munich
Këta janë 3 kandidadët potencial për stolin e Barcelonës Duket si punë e kryer shkarkimi i Quique Setien nga posti i trajnerit të Barcelonës. Humbja 2:8 kundër Bayern Munich
Xavi tregon arsyen pse nuk u ul në stolin e Barcelonës Xavi Hernandez ka zbuluar arsyen e refuzimit që ia bëri Barcelonës në janar, në ofertën për të marrë drejtimin e skuadrë
Skuadra e Premier League shkarkon trajnerin, ish-legjenda e Chelsea favorit për stolin Watford ka vendosur të shkarkojë trajnerin Nigel Pearson, edhe pse kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Prem
Hasi, kandidat për stolin e Fenerbahçes Besnik Hasi është një nga kandidatët për t’u bërë trajner i gjigantit turk, Fenerbahçe, kanë raportuar të mërkurën mediu
Pas largimit të Jonuz, Vllaznia ia beson stolin një shkodrani Vllaznia emëron trajnerin e ri pas largimit të Mirsat Jonuz. Klubi shkodran ia ka besuar drejtimin e skuadrës një emri t
Po "ngroh" stolin te Reali, Beckham tenton ta rrëmbejë te Miami yllin kolumbian David Backham tashmë pronar i Inter Miami prej kohësh po vëzhgon emra të njohur në Europë për ti transferuar te skudra e
Chelsea - Everton, formacionet zyrtare: Broja në stolin e "Bluve" (FOTO LAJM) Pak çaste më parë është publikuar dhe formacioni zyrtar i Chelseat për përballjen ndaj Everton, e vlefshme për javën e 2
Torino shkarkon Mazzarin, në stol ulet një 43 vjeçar Pas disa rezultateve tepër zhgënjyese, Torino ka vendosur të shkarkojë trajnerin, Walter Mazzari. Humbja e fundit 4-0
Pioli i përkohshëm, trajneri gjerman gati të ulet në stolin e Milanit Milani prej kohësh nuk po ringrihet në formën e dikurshme për të qenë konkurues në Serie A dhe kompeticionet Europiane.
Franca e vendos, pas Deschamps në stolin e kombëtares do të ulet Zinedin Zidane Franca i ka vënë syrin Zinedine Zidane për të zëvendësuar Didier Deshamps, pasi trajneri i kampionëve të botës të largoh
Ylli brazilian i Milanit po e përjeton keq stolin U duk se do ishte e ardhmja e Milanit, por Lucas Paqueta është duke kaluar një moment "JO" te kuqezinjtë. Ylli brazil
Politano thuajse i Napolit, Barbosa do të mbetet në Flamengo Pasi dështoi kalimi i tij në Romë, ndonëse kishte kryer edhe vizitat mjekësore, Mateo Politano duket se do të ndërrojë d
"Mundo Deportivo" jep lajmin e befasishëm, Allegri kandidati i ri për stolin e Barçës Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ash
Edhe pse po "ngroh" stolin, ylli i Realit refuzon huazimin te Getafe Getafe është interesuar për huazimin e yllit të Real, Diaz, por lojtari duket se ka qenë kundër një lëvizje të tillë.