Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

stoli

Messi e nisi nga stoli ndaj Betis, Koeman tregon arsyen Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman në ndeshjen ndaj Real Betisit befasoi të gjithë duke lënë yllin e skuadrës, Lionel
Beppe Iacchini drejt shkarkimit, Sarri akoma më pranë Fiorentinës Pas humbjes ndaj Romës e treta në 6 takime në të cilat ka grumbulluar vetëm 7 pikë, Fiorentina po përgatitet të shkarkoj
Juventusi largon Pirlon nga stoli? Del emri i njohur në skenë Juve po humb durimin, Pirlo është gati të pushohet nga puna. Juventus e nisi keq sezonin e ri, kështu që mediet itali
Sarri "rregullohet" me Juventusi, gati për stolin e Fiorentinës Maurizio Sarri është shumë pranë zgjidhjes së kontratës me Juventusin. Sipas asaj që raporton Tuttomercatoweb trajner
Guardiola pranë shkarkimit nga stoli i Manchester City-t Pozitat e Pep Guardiolës në stolin e Manchester City-t nuk janë aq stabël si më parë, sidomos pas eliminimit që pësuan "
Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë
Dortmund kalon në avantazh ndaj Hoffenheim (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim pa gola, Dormund ka arritur të shënoi në të dytën. Është kapiteni Reus që
Forma e dobët me Kombëtaren dhe rikthimi i Smalling detyron Kumbullën të pranojë stolin Marash Kumbulla do të ketë disa momente vështirësie të cilat duhet t’i tejkalojë, për t’u kthyer sërish në nivelet më të
Nuk pranon stolin, Herrera kërkon largimin nga Atletico Hector Herrera nuk është shumë i kënaqur me situatën tek Atleticon e Madridit. Mesfushori meksikan këtë fillim sezoni nu
Lëkundet ndjeshëm "stoli" i Solskjaer, Pochettino "pret" pas derës Në sfidës së shtunës, Newcastle-Manchester United, luhet edhe për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq”, vet
De Biasi pëson humbjen e 2-të në stolin e Azerbajxhanit 3 fitore në 3 ndeshje për Malin e Zi në Ligën C të Ligës së Kombeve, me ballkanasit që mposhtën në Podgoricë 2-0 Azerbaj
Skuadër e re, Suarez i vjetër, Atletico shënon golin e 5 (VIDEO) Suarez ka arritur të gjejë golin e parë me Atleticon e Madridit që në ndeshjen debutuese. Uruguajani e nisi ndeshjen
Për herë të parë pas dy vitesh, Lewandowski e nis nga stoli për Bayern Munchen Një diçka jo e zakonshme është parë në publikimin e formacionit të Bayern për ndeshjen ndaj Hoffenheim. Bavarezët njo
Ronaldo ndjek kombëtaren nga stoli pa maskë, detyrohet ta vendosë më pas (VIDEO) Ronaldo nuk u inkuadrua në lojë në ndeshjen ndërmjet Portugalisë dhe Kroacisë në Ligën e Kombeve. CR7 ishte i lënduar
Henry del në skenë si kandidat për stolin e Barcelonës Thierry Henry shihet si zëvendësues potencial i Quique Setien në stolin e Barcelonës. Humbja 2:8 kundër Bayern Munich
Këta janë 3 kandidadët potencial për stolin e Barcelonës Duket si punë e kryer shkarkimi i Quique Setien nga posti i trajnerit të Barcelonës. Humbja 2:8 kundër Bayern Munich
Xavi tregon arsyen pse nuk u ul në stolin e Barcelonës Xavi Hernandez ka zbuluar arsyen e refuzimit që ia bëri Barcelonës në janar, në ofertën për të marrë drejtimin e skuadrë
Erdhi nga stoli për të shënuar golin e kualifikimit, Choupo-Moting: Ishte një lojë e çmendur Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Atalantës dhe PSG-së, duel ky në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve. M
Pronari i ri i Romës e nis nga stoli, i jep një tjetër shans Fonsecës Më datën 17 gusht pritet që Dan Friedkin të bëhet edhe zyrtarisht pronari i vetëm verdhekuqve të Romës, ashtu siç është
Skuadra e Premier League shkarkon trajnerin, ish-legjenda e Chelsea favorit për stolin Watford ka vendosur të shkarkojë trajnerin Nigel Pearson, edhe pse kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Prem