999 rezultate për

stol

Allegri lë sërish Dybalan në stol Skuadra e Juventusit do të luajë në këtë fundjavë përballë Genoas ku lajmi kryesorë është lënia jashtë 11-es titullare t
Kapet i "forti" i Fierit, kush është 42-vjeçari me pistoleta e shpatë me vete Arrestohet në kushte të flagrancës një prej të fortëve të Fierit. FNSH në bashkëpunim me Policinë Vendore Lushnje e F
Kjo shitëse nga Tirana është e çmendur, sulmon hajdutin me pistoletë në dorë (VIDEO) Një ngjarje sa e rëndë aq edhe komike ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Ngjarja është regjistruar në rrugën “Muhamed
Hyri me pistoletë të vidhte argjendarinë, shitësja i hedh spraj djegës (VIDEO) Një ngjarje sa e rëndë aq edhe komike ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Ngjarja është regjistruar në rrugën “Muhamed
Sekretari i NATO-s: Do ta monitorojmë dhe mbështesim dialogun Kosovë-Serbi NATO mbështet fuqishëm dialogun dhe të gjitha përpjekjet mes Prishtinës e Beogradit, duke shpresuar në një reduktim të t
Nxjerr pistoletën dhe qëllon nga pas, çastet e aksionit të komandos që kreu vrasjen në Bllok (VIDEO) Maviol Bilo është i dyshuari kryesor për vrasjen e Fabian Gaxhas dhe plagosjen e tre personave të tjerë, Ervis Martinaj,
Pas referendumit Stoltenberg ka një thirrje për liderët Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg përsëriti se dyert e Aleancës mbesin të hapura për Maqedoninë, por s
Ndryshon plani për De Biasin, kandidat për stolin e klubit të Serie A Gianni De Biasi duket se është kandidat për të marrë drejtimin e Frosinones në Serie A. Emri i ish-trajnerit të Shqip
Valverde tregon arsyen e vërtetë pse e la Messin në stol Barcelona u ndal vetëm me një barazim kundër Athletico Bilbaos duke humbur kështu dy pikë tepër të vlefshme. Për rez
Dëshmia e plotë e Xhisielës: Djalit i deputetit me dogji, më nxiu trupin dhe vuri pistoletën në bark Xhisiela Maloku ka rrëfyer përpara oficerit Emiljano Nuhu se është detyruar nën presionin e dhunës, kërcënimeve verbale
Arrestohet 25 vjeçari me pistoletë në brez mes Tiranës Policia e Tiranës ka nisur kontrolle në akset e ndryshme të kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim. Si pasoje e
Courtois "trondit" Real Madridin: Në stol më lë trajneri Courtois bëri shumë bujë me transferimn e tij te klubi i Real Madridit, por kjo nuk duket se ishte lëvizja e duhur e tij
Djali i deputetit të PS përdhunoi vajzën, ish-polici rrëfen kur i vonë pistoletën në kokë Disa javë më parë në media shpërtheu skandali i përdhunimit të një vajze nga Fushë-Kruja prej djalit të deputetit social
Basha kritikohet në Greqi, mund ta ulet në stol Migjen Basha nuk është duke kaluar një formë të mirë në Greqi, dhe për këtë grekët nuk e kanë falur. Së fundmi media
Zbardhet takimi misterioz i Kurtit me Apostolovën pasi hodhi gazin lotsjellës Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka treguar se shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian
Ancelotti i zhgënjyer, lë në stol edhe Hysajn Napoli u nda vetëm me një barazim në Beograd në ndeshjen e parë të Champions Leagues kundër Crvenës së Zvezdës. Por p
NATO: Rusia vazhdon të ndërhyjë në Maqedoni Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka akuzuar Rusinë se po tenton të pengojë anëtarësimin e Maqedonisë
Tottenham me mungesa, Liverpool lë përsëri në stol Shaqirin (FOTO LAJM) Tottenham Hotspur do të përballet sot me Liverpool ndeshje kjo e vlefshme për tabelën e Premier Leagues. Tottenham k
Vjehrra e pret nusen me të shtëna pistolete, kështu ia kthen ajo (VIDEO) Gjuajtja me armë gjatë dasmës është një fenomen i përhapur në shumë shtete të lindjes, por jo pak edhe në trevat shqipta
Pistoleta, kallashnikovë e maska, pamjet e të "fortëve" të Shkodrës të fusin tmerrin (FOTO LAJM) Shkodra është një ndër qytetet më të rrezikshme në Shqipëri. Rrëmbime, vrasje, zhdukje pa autor ende mbajnë peng opi