999 rezultate për

stoke

Ja çfarë thotë Xhaka për transferimin e Shaqirit te Stoke City Mesfushori i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka, nuk ka dashur të komentojë transferimin e fundit të Xherdan Shaqiri
Effenberg kritikon ashpër Shaqirin: Zgjodhi paratë para karrierës Ish-futbollisti i Gjermanisë, Stefan Effenberg ka kritikuar ashpër Xherdan Shaqirin për transferimin e tij te skuadra e
Shaqiri përfiton një shifër të çmendur te Stoke Më në fund, sulmuesi zviceran, Shaqiri, ka pranuar të transferohet në Angli, duke zgjedhur Stouk Sitin. Klubi anglez,
Shaqiri zyrtarisht në Premier League, kalon testet mjekësore Stoke City ka arritur marrëveshjen personale me Xherdan Shaqirin për sa i takon termave financiarë. Tani klubi anglez ës
Zbulohet skuadra e re e Xherdan Shaqirit Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të jetë futbollisti i Stoke City-it në sezonin e ri. Futbollisti me origjinë nga Kos
Shaqiri më në fund thotë "po", por jo te Stoke City Pasi ka refuzuar Stoke City, Xherdan Shaqiri duket se ka gjetur skuadrën e re. Dëshira e tij është rikthimi në Gjermani,
Edhe Crouch thërret Shaqirin te Stoke Legjenda e klubit anglez Stoke City, sulmuesi Peter Crouch ka mbështetur klubin për ta transferuar Shaqirin duke shkruar
Interi "dëbon" Shaqirin te Stoke, por kosovari reagon ... Aventura e Shaqirit tek Interit duket se është drejt fundit, por futbollisti nuk ka ndërmend të largohet në një skuadër
Ja përballjet e javës së parë në Premier League Premier League, ka hedhur sot shortin për sezonin e ri 2015-2016. Kampionët e Anglisë, Chelsea do ta hap kampionatin me
Adam surprizon Courtois, super-gol nga 60 metra (VIDEO) Gjatë ndeshjes së Premier League mes Chelsea dhe Stoke City, futbollisti mik Charlie Adam shënoi një supergol duke surpr
City shkatërron Stoken, i rikthehet luftës për titull (VIDEO) Machester City ka fituar 4-1 përballë Stoke City në fushën e kësaj të fundit. Pjesa e parë e takimit është mbyllur me
Sanchez-show, Arsenal tripletë ndaj Stoke City-t (VIDEO) Arsenal ka mposhtur Stoke City-n në ndeshjen e javës së 21 të Premier League. "Topçinjtë" e Arsene Wenger fituan me rezu
Sërish barazon United (VIDEO) Skuadra e Manchester United nuk ka arritur të fitojë më shumë se një pikë, si mysafire e Stoke Cityt. Pas një harkimi
Chelsea mposht Stoke-n dhe rimerr kreun (VIDEO) Chelsea e ka mbyllur me fitore ndeshjen e javës së 17 në Premier League. Djemtë e Jose Mourinhos mposhtën në transfertë
Stoke mposht Arsenalin, barazon Liverpooli (VIDEO) Ndeshje e çmendur ajo e javës së 15 të Premier League-s mes Stoke City dhe Arsenal. Vendasit e gjetën veten në avantazh
United vazhdon me fitore (VIDEO) Manchester United e ka shënuar edhe fitoren e katërt radhazi, pasi ka mposhtur në shtëpi Stoke Cityn me rezultat 2-1.
Stoke shokon Manchester City-n (VIDEO) Manchester City ka zhgënjyer tifozët e mbledhur në Etihad Stadium, pasi ka pësuar disfatë minimale nga Stoke City. Qyte
"Çmendet" Schurrle, ndalet Arsenal (VIDEO) Chelsea ruan kreun e Premier League-s edhe pas javës së 28. Skuadra e Jose Mourinhos fitoi derbin e vogël të Londrës nda
United "thyen rekord", rrihet nga Stoke pas 30 vitesh (VIDEO) Manchester Unitedi vazhdon të mos ketë qëndrueshmëri në Premier League. Djajtë e Kuq janë mposhtur nga Stoke City me rez
"Tërmet" golash, Liverpool mposht Stoke Cityn (VIDEO) Liverpuli ka arritur të fitojë me Stoke Cityn me rezultatin 3-5, në ndeshjen e javës së 21 në Premier League dhe ndodhet