999 rezultate për

stoke

Liverpool 4-1 Stoke: Ja notat e lojtarëve (FOTO) Liverpooli fitoi lehtësisht ndaj Stoke Cityt me rezultat 4-1. Pas përfundimit të ndeshjes më i miri në këtë ndeshje ish
Liverpool shkatërron Stoken (VIDEO) Liverpool e ka patur të lehtë të fitojë kundër Stokes. Të kuqtë kanë fituar 4:1 përballë Stokes. Fillimisht për Li
Shaqiri bombardon Newcastle (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një super gol me ekipin e tij Stoke City. Supergoli i Shaqirit i ka dhënë shpresë Stokes p
5 ndeshjet më të mira të United pas largimit të Ferguson (FOTO LAJM) United ndaj Stoke një nga 5 ndeshjet më të mira pas largimit të Ferguson. Dje në mbrëmje Manchester United ka dhuruar nj
United shkatërron Stoke-n e Shaqirit (VIDEO) Manchester United ka fituar me rezultatin 3:0 kundër Stoke Cityt. Jesse Lindegard, Anthony Martial dhe Wayne Rooney i
Liverpooli 8 ndeshje në 24 ditë Liverpooli është klubi i vetëm i cili i ka zhvilluar 8 ndeshje vetëm gjatë muajit Janar. Liverpooli ka zhvilluar 8 nd
Lojë e çmendur, Liverpool fiton pas penalltive (VIDEO) Liverpool ka kaluar në finalen e FA Cup falë një fati të jashtëzakonshëm. Ekipi i Liverpool kishte fituar ndeshjen e
Arsenal, lideri i rrezikuar (VIDEO) Arsenal ka barazuar me rezultatin e bardhë 0-0 përballë Stoke City, duke ruajtur vendin e parë me 44 pikë po aq sa Leice
Shaqiri mungon në disa sfida delikate për Stoke Futbollisti kosovar i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri, ka qenë pika kryesore e diskutimit në konferencës për shtyp të cilën
Shaqiri tregon sekretin: Tek Interi të shërojnë me mjek popullor Xherdan Shaqiri u largua në një mënyrë të çuditshme nga Interi në fund të sezonit të kaluar, teksa tashmë ka nisur një a
Shaqiri dy super gola ndaj Evertonit (VIDEO) Xherdan Shaqiri po kalon një formë të jashtëzakonshme me Stoke Cityn. Ylli me origjinë nga Kosova ka shënuar dy gola per
United shokohet dhe nga Stoke, Van Gaal drejt shkarkimit (VIDEO) Manchester United në rënie të lirë. Skuadra e Luis van Gaal ka pësuar humbjen e tretë radhazi në kampionat ndaj Stoke Ci
Gazetari gjerman i kërkon falje Shaqirit: "Bëre zgjedhjen e duhur" Në një letër publike drejtuar Shaqirit, Michael Krogerus, gazetari sporti në prestigjiozen NZZ, i kërkon falje atij në e
Te Stoke tallen me Shaqirin (FOTO LAJM) Nuk po shkon aspak mirë karriera e Xherdan Shaqirit në Angli me Stok Siti dhe një karrierë që ka ardhur gjithnjë në rëni
Karikatura e ditës në futboll (FOTO LAJM) Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës së sotme, ku protagonist kryesor është trajneri i Chelsea-t, Jose Mourinho.
Stoke i Shaqirit shokon Chelsean (VIDEO) Ekipi i Stoke City ka shokuar Chelsean, duke fituar me rezultatin 1-0 në fushën e vet. Kjo humbje ka qenë një goditje
Ndeshja me Stoke, plani "Special" për të qenë pranë skuadrës Trajneri i Chelsea-t, Jose Mourinho, nuk do të jetë në stolin e bluve në sfidën e së shtunës pasdite kundër Stoke City-t
Mourinho në shok, Stoke eleminon Chelsean (VIDEO) Një ndeshje për tu mos harruar ka qenë ajo e zhvilluar mes Chelseas dhe Stoke City. Stoke ka qenë duke fituar që në 9
Emri i Shaqirit, tatuazh në prapanicën e tifozit (FOTO LAJM) Carl Spruce, një tifoz i Stoke Cityt ka bërë diçka të çuditshme.Në prapanicën e tij, ai ka bërë një tatuazh me emrin e p
Në Angli Shaqirin e ngatërrojnë me Shakirën (VIDEO) Vazhdon të bëjë jehonë transferimi i Xherdan Shaqirit nga Inter te Stoke City, por kësaj rradhe ajo që ka ndodhur nuk ka