999 rezultate për

stoke

Man City shënon në sistemin e "TIKI-TAKËS" ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Manchester City shkatërroi dje skuadrën e Stoke Cityt me shifrat 7-2 në "Etihad Stadium" duke marrë kryesimin në Premier
Man City "shkatërron" Stoke Cityn, merr kryesimin Manchester City ka shkatërruar me shifrat 7-2 skuadrën e Stoke cityt në "Etihad Stadium". Pjesa e parë mbyllej në re
Formacionet startuese: Stoke City - Chelsea Chelsea, sot do të zhvillojë ndeshjen e gjashtë të Ligës Premier. Kampioni aktual anglez do të jetë mysafirë i skuadr
I mori barazimin, Murinho nuk i jep dorën trajnerit të Stokes pas ndeshjes Pasi i mori një barazim Jose Mourinho e ka quajtur idiot Mark Hughes duke refuzuar t’i japë dorën trajnerit të Stoke Cit
United ndal hapin perfekt, Stoke i Shaqirit i merr barazimin (VIDEO) Pas 3 fitoresh në 3 javët e para të kampionatit, Mançester Junajtid është ndalur në një barazim 2-2 në transfertë përbal
Arsenali mposht Stoke Cityn (VIDEO) Me një paraqitje spektakulare, Arsenal ka shënuar fitore 1:4 në udhëtim te Stoke City. Skuadra e Wenger, ka dominuar
Xherdan Shaqiri shënon golin e vitit në Premierligë (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol tepër të bukur për Stoke Cityn, në fitoren që vendasit e arritën 3:1 ndaj Hull Cityt.
City nuk gabon, Liverpool përmbysje spektakolare ndaj Stoke (VIDEO) MAanchester City bën detyrën në sfidën ndaj Hull City-it duke fituar me lehtësi në shifrat 3-1 për të hedhur një hap të
Chelsea hipotekon titullin kampion, fiton dhe ndaj Stoke (VIDEO) Chelsea është thuajse kampion i Anglisë për sezonin 2016-17. Blutë e Londrës nuk ndalen as ndaj Stoke duke rrëmbyer një
United barazim spektakolar ndaj Stoke (VIDEO) Mancheseter United ndali serinë e fitoreve radhazi ndaj Livepoolit javën e kaluar, ndërkohë që sot barazoi 1-1 ndaj Stok
Chelsea shënon fitoren e 13 më radhë (VIDEO) Chelsea do ta mbyll vitin si lider i Premierligës, pasi në Stamford Bridge ka mposhtur Stoke Cityn me rezultat 4:2. G
Arsenali përmbys Stoke, ngjitet përkohësisht në krye (VIDEO) Arsenali i Arsen Wenger dhuron spektakël, duke përmbysur gjithçka ndaj Stoke City për të marrë 3 pikët e radhës. Mustafi
Xhaka shkakton një penallti amatore ndaj Stoke, tërbohet Wenger (VIDEO) Granit Xhaka bën një tjetër gjest që ka tërbuar trajner Arsen Wenger. Mesfushori me origjinë shqiptare e nisi ndeshjen t
Shaqiri "tradhton" fansat e Stoke: Dua të luaj në Champions Xherdan Shaqiri ka befasuar tifozët e Stoke City-it. Lojtari i përfaqësueses zvicerane ka paralajmëruar largimin nga sku
Xherdani Shaqiri zgjidhet futbollisti i javës në Premier League (FOTO) Xherdan Shaqiri po kalon momente mjaft të mira pas rikthimit nga dëmtimi. Mesfushori me tipare sulmuese i Stoke Cityt ka
Zvicra mposht Hungarinë (VIDEO) Kombëtarja e Zvicrës ka shënuar fitore të merituar 3:2 kundër Hungarisë në udhëtim, ndeshje kjo në kuadër të Grupit B të
United ndalet sërish, befasohet nga Stoke City i Shaqirit (VIDEO) Manchester United bën një tjetër ndalesë në kampionat. Ekipi i Jose Mourinhos nuk ka mundur të shkojë më shumë se një ba
Një lajm i mirë nga Xherdan Shaqiri Ylli i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri ka lajmëruar se tashmë është shëruar plotësisht nga lëndimi dhe është rikthyer në fu
Shaqiri: Jam gati për kundërshtarët Mesfushori 24-vjeçar, Xherdan Shaqiri ka publikuar një fotografi në Facebook, me fanellën e skuadrës së tij Stoke, duke
Allen zyrtarisht me skuadër të re Stoke City tashmë zyrtarisht ka kaluar transferimin e mesfushorit të Liverpoolit Joe Allen. Futbollisti i Uellsit, që