999 rezultate për

stoke

Xherdan Shaqiri shënon një super gol (VIDEO) Stoke City është duke fituar me rezultatin 0-1 ndaj Leicesterit jashtë fushës së tij. Golin e avantazhit e ka shënuar
Trajneri i Stoke: Shaqiri mund ta shpëtoj skuadrën nga rënia në Championship Stoke City nuk i ka punët mirë këtë edicion. Pas 27 javëve në Premier League ata gjenden në zonën e errët, në pozitën e
Shaqiri shtang portierin dhe shënon një super gol (VIDEO) Lojtari zviceran, Xherdan Shaqiri ka shënuar një super gol nga distanca për të ndihmuar skuadrën e Stoke Cityt të barazo
Liverpool bën gati 40 mln euro për portierin e ri Sipas medieve angleze Liverpool po mendon për transferimin e portierit të Stoke City, Jack Butland. Por trajneri i St
Manchester United triumfon ndaj Stoke Cityt, dhe ngushton diferencën me Cityn (VIDEO) Manchester United ka marrë një fitore të pastër sonte ndaj Stoke Cityt me shifrat 3-0, ndeshje kjo e vlefshme për javën
Manchester United nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e tretë ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Stoke Cityt në "Old Trafford" Nuk kishte si të mungonte edhe ai,
Martial dyfishon shifrat kundër Stoke Cityt (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e dytë në këtë pjesë të parë ndaj Stoke Cityt në "Old Trafford". Autori i go
Ka gol në ndeshjen Manchester United - Stoke City (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Stoke Cityt në "Old Trafford". Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi A
Zyrtare: Stoke City shkarkon trajnerin Mark Hughes Stoke City ka konfirmuar se ka ndërprerë kontratën trajnerit Mark Hughes dhe se klubi do ta emërojë një trajner të ri sa
Chelsea shpartallon Stoke Cityn dhe renditet në vendin e dytë (VIDEO) Chelsea ka fituar sot në një ndeshje mjaft të lehtë duke shkatërruar me shifrat 5-0 skuadrën e Stoke Cityt në "Stamford
Chelsea nuk ndalet shënon edhe golin e katërt ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Chelsea nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e dytë ndaj Stoke Cityt. Goli i katërt u shënua nga Willian nga pika e b
Londinezët trefishojnë shifrat kundër Stoke Cityt (VIDEO) Blutë e Londrës kan shënuar edhe golin e tretë ndaj Stoke Cityt në "Stamford Bridge" Goli është shënuar nga Pedro Rod
Chelsea për tetë minuta shënon 2 gola ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Chelsea e ka nisur në mënyrë perfekte ndeshjen ndaj Stoke Cityt ku ka shënuar dy gola në 8 minutat e para të ndeshjes.
Shaqiri: Interi më ngjante me kazino Xherdan Shaqiri ka qenë për gjashtë muaj futbollist i skuadrës së madhe italiane Inter. Ylli nga Kosova ka folur për
Liverpool fiton pastër kundër Stoke Cityt, shkëlqen Salah me dy golat e tij (VIDEO) Liverpool ka marrë një fitore të pastër me shifrat 0-3 kundër Stoke Cityt në "Bet365 Stadium". Të dyja skuadrat e nis
Formacionet zyrtare: Stoke City - Liverpool Stoke City i Shaqirit përballet sonte me Liverpoolin për javën e 14-të të Premier Leagues Skuadra e Hughes është pa f
STATISTIKË / Shaqiri në super form (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri ka rigjetur formën e vjetër në fillim të këtij sezoni të Premier Leagues. Kosovari i Kombëtares së Zv
Hughes: Shaqiri është një lojtar i talentuar Trajneri Mark Hughes pret nga Xherdan Shaqiri ta marrë rolin kryesor te skuadra e Stoke Cityt. Ai dëshiron nga Shaqir
Shaqiri në formacione javës në Premier League (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri ka pasur një javë fantastike në Premierligë, ku ka shënuar dhe asistuar për Stoke Cityn në barazimin 2:2
Shaqiri shndërrohet në "shpirtin" e Stokes, me një gol dhe një asist i jep barazimin (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka qenë titullar si gjithnjë për Stoke Cityn në përballje me Leicester Cityn 2:2. Gjilanasi ka shënua