999 rezultate për

stoke

Tottenham, në monitorim Xherdan Shaqirin Një tjetër gjigant i Premier League ka hedhur sytë tek Xherdan Shaqiri. Mediat nga Anglia raportojnë se Tottenham ës
Shaqiri ka një klauzolë për largimin nga Stoke City Mesfushori nga Kosova, Shaqiri do të largohet nga Stoke City gjatë afatit kalimtar të verës, madje shqiptari nga Kosova
Stoke City i Shaqirit bie nga Premier League (VIDEO) Stoke City zyrtarisht bie nga elita e futbollit anglez, ku sezonin e ardhshëm 2018/19 do të garojë në Championship. S
Shaqiri shënon një nga golat më të bukur në karrierë (VIDEO) Stoke Cityt i duhet mbijetesa dhe Shaqirit vazhdimi në nivele të larta. Këtë po mundohet të bëjë Stoke City në këtoja
Liverpool - Stoke City, nota e Shaqirit dhe e lojtarëve të tjerë (FOTO LAJM) Liverpool nuk ka arritur të fitojë sot kundër Stoke Cityt në Premier League. Reds barazuan pa gola në Anfield Road ku
Shaqiri kërkohet nga një tjetër skuadër në Angli Evertoni dëshiron ta transferojë Xherdan Shaqirin nga Stoke City në merkaton e verës. Klubi nga Merseyside ka shfaqur
Shaqiri: Do të luftojmë deri në fund që t'i shpëtojmë rënies nga liga Xherdan Shaqiri ka insistuar se Stoke City ende beson se mund ta shmangë rënien nga liga elitare angleze edhe pse vazhdi
Hap fals për Stoke Cityn e Shaqirit, barazon me West Hamin (VIDEO) West Ham dhe Stoke City kanë barazuar 1-1 në "Olympic Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 33 të Premier Leagues ang
Trajneri i Stoke Cityt: Shaqiri nuk ka probleme me shokët e skuadrës Trajneri Paul Lambert ka thënë se nuk ka asnjë problem me yllin e Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri. Sulmuesi me origjinë
Arsenali mposht Stoke Cityn, Mustafi dhe Xhaka fitojnë përballjen ndaj Shaqirit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur pastër Stoken e Xherdat Shaqirit me shifrat 3-0 në "Emirates Stadium". Për Top-çinjtë shkëlqeu s
Stoke City - Manchester City, kjo është nota e Shaqirit (FOTO LAJM) Manchester City ka marrë një fitore në trasnfertë ndaj Stoke City me rezultatin 0-2, ndeshje e vlefshme për javën e 30-t
Manchester City i pandalshëm, fiton në transfertë ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Manchester City ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sonte në Premier League, duke mposhtur skuadrën e Stoke Ci
Manchester City shënon edhe golin e dytë ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Stoke Cityt në "Bet365". Është përsëri David Silva që dyfishon shi
Super Shaqiri, dhuron show në ndeshjen ndaj Manchester Cityt (VIDEO) Xherdan Shaqiri padyshim është një nga futbollistët më të mirë momentalisht tek Stoke City. Ai në ndeshjet e fundit
Manchester City kalon në avantazh ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Stoke Cityt në "Bet365". Autori i golit është mesfushori spanjoll, David
Liverpool gjen portierin e ri, ka gati 40 mln euro Liverpool duket se e ka gjetur portierin e ri dhe sipas Jurgen Klopp ai duhet një lojtar që e njeh mirë Premier League.
Shaqiri: Ky është sezoni më i mirë në karrierën time Xherdan Shaqiri është duke kaluar nëpër një formë të mrekullueshme në Premier League me skuadrën e Stoke City. Mesfus
Të gjithë në Stoke City luten që Shaqiri të mbajë këtë formë fantastike Futbollisti i Stoke Cityt, Joe Allen, shpreson që bashkëlojtari i tij Xherdan Shaqiri ta mbajë formën deri në fund të kë
Trajneri i Stoke: Shaqiri është futbollist i klasit botëror Trajneri i Stoke Cityt, Paul Lambert, e ka lartësuar Xherdan Shaqirin duke e quajtur lojtar të klasit botëror pas perfor
Xherdan Shaqiri shënon një super gol (VIDEO) Stoke City është duke fituar me rezultatin 0-1 ndaj Leicesterit jashtë fushës së tij. Golin e avantazhit e ka shënuar