999 rezultate për

stojanovic

Gjenerali serb: Oliver Ivanoviç nuk e vranë shqiptarët Gjenerali Miomir Stojanoviç, ish-drejtori i Agjencisë Ushtarake të Sigurisë serbe dhe ish-kryetari i Komitetit Parlament
Ja kandidatët për deputetë të Listës Serbe (FOTO LAJM) Shumica e kandidatëve për deputetë në Listën Serbe janë nga Mitrovica, pjesë e së cilës është edhe kryetari i kësaj inic
Stojanoviç: Mos prisni nga serbët që ta përkrahin ushtrinë Zëvendëskryeministri i Kosovës nga Lista Serbe, Branimir Stojanoviç, ka thënë sot se shqiptarët e Kosovës nuk duhet të p
Stojanovic: Lista Serbe s’e mbështet Ushtrinë, për Demarkacionin s’ka qëndrim Lista Serbe mban po të njëjtin qëndrim lidhur me raportin me nismën për themelimin e Ushtrisë së Kosovës, ka thënë për R
Stojanoviç: NATO dhe KFOR-i janë në veri për të shmangur incidentet Zëvendës Kryeministri i Kosovës, Branimir Stojanoviç, ka thënë se mes Kosovës dhe Serbisë duhet të mbizotërojë mirkuptim
Stojanoviç paralajmëron rikthimin e marsit 2004 në Kosovë Zëvendëskryeministri serb i Kosovës, Branimir Stojanoviç, ka rikujtuar marsin tragjik të vitit 2004, kur shpërthyen traz
Stojanoviç porosi Prishtinës për Asociacionin Zëvendëskryeministri i Kosovës Branimir Stojanoviç, ka thënë sot se serbët do vendosin nëse në Ditën Kombëtare të Serbis
Stojanoviç: Deputetë të padenjë përfaqësojnë serbët Zëvendëskryeministri i Kosovës Branimir Stojanoviç ka dënuar pjesëmarrjen e disa deputëtëve të Listës Serbe në seancën e
Gecaj i përgjigjet Stojanoviçit: Shef e ke Isa Mustafën Këshilltar i kryeministrit për minoritete, Bajram Gecaj, ka replikuar Stojanoviçin duke e pyetur nëse e ka shef Isa Must
Serbët nuk heqin dorë nga kisha në oborrin universitar Deputetët serbë janë ankuar se po shpërfillet trashëgimia e tyre, ndërsa ata me shumicë shqipëtare e kanë cilësuar si pr
Stojanovic: Policia e paaftë, KFOR-i nevojshëm Zëvendëskryeministri i Kosovës, Branimir Stojanovic, është shprehur se; policia është e paaftë dhe e painteresuar, andaj
Stojanoviq: Serbët e Kosovës ta ruajnë trashëgiminë Zëvendëskryeministri i Kosovës, Branimir Stojanoviç, në ditën e Vidovdanit, ka thënë se serbët në Kosovë duhet ta ruajnë
Stojanovic: Prishtina po ik nga problemet Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Branimir Stojanovic gjatë ditës së sotme ka deklaruar se sjellja e Prishti
Stojanoviç: Serbët do të kenë Presidentin, Kryeministrin ose Kryeparlamentarin (VIDEO) "Sllobodan Petroviç ka qenë i vetmi deputet i Listës serbe që ka votuar Hashim Thaçin për president". Kështu ka thënë në
Stojanoviç: Thaçi të jap rezultate pozitive rreth Asociacionit dhe Speciales Zëvendëskryeministri i Kosovës, Branimir Stojanoviç, në një intervistë për RTS-së ka thënë se pas zgjedhjes së president
Stojanovic: Nëse nuk ka AKS, nuk ka as Marrëveshje të Brukselit "Vendimi për pezullimin e Marrëveshjes për Asociacionin e Komunave me shumicë serbe është teknokrat dhe ndoshta për pak
Stojanoviç: Nuk dua fjalë nga Mustafa, dua vetëm të drejtat e serbëve Zëvendëskryeministri i Kosovës Branimir Stojanoviq thekson se të gjithë serbët janë të interesuar për rastin e paraburgi
Gjuriq, Stojanovic e Jevtiq në Festën ortodokse serbe në Vushtrri (FOTO LAJM) Drejtori i Zyrës së qeverisë së Serbisë për Kosovën, Marko Gjuriq, së bashku me zëvendëskryeministrin e Qeverisë së Koso
Serbia pretendon se në Kosovë mund të ketë kampe stërvitore të ISIS Beogradi zyrtar i trembet faktit se në Kosovë mund të ketë kampe për trajnimin e luftëtarëve të ISIS. Këtë e deklaroi pë
Stojanoviç: Mosmarrëveshja për Gjykatën Speciale mund të destabilizojë Kosovën Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Branimir Stojanoviç, është shprehur se Gjykata Speciale do të themelohet duk