999 rezultate për

stojani

Drejtonin pacientët në klinikat private, pezullohen dy mjekët Pezullohen mjekët pas denoncimit në Fiks Fare, ku gjatë orarit të punës shërbenin në klinikat e tyre private. Pas den
Vrau dy shqiptarë në Itali, arrestohet burrelsi i rrezikshëm Policia e Burrelit kë arrestuar gjatë ditës së sotme një shumë të kërkuar. Bëhet fjalë për Fation Stojanin, i cili u
Vetingu në prokurori, 3 prokurorët që do verifikohen Nis Vettingu edhe te Prokuroria e Përgjithshme. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit hedh shortin në organin qendror të ak
"Gerdeci", Ina Rama prezanton Sokol Stojani Prokurori Sokol Stojani do të jetë në kryet të Zyrës së Hetimit dhe Kontrollit të Ndj