999 rezultate për

stjuardesat

Njihuni me anën tjetër të stjuardesave, vajza të bukura dhe të këndshme (FOTO LAJM) Njihen si vajza serioze të bukura dhe me një veshje provokuese. Por edhe stjuardesat janë vajza të këndshme dhe komike.
Nga derrat, tek gjelat dhe mbathjet: Gjërat më të çuditshme që mund të shihni në avion (FOTO LAJM) Trafiku ajror është rritur ndjeshëm vitet e fundit në nivel global, gjë e cila ka sjellë edhe rritjen e konkurrencës në
A e dini pse stjuardesat i mbajnë duart pas kurrizit kur ju futeni në avion? Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Mund ta keni vënë re, pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa kurrizit Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Njihuni me anën tjetër të stjuardesave, vajza të bukura dhe të këndshme (FOTO LAJM) Njihen si vajza serioze të bukura dhe me një veshje provokuese. Por edhe stjuardesat janë vajza të këndshme dhe komike.
Mësoni arsyen pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa të lidhura ë gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mba
A e dini përse stjuardesat i mbajnë duart pas shpine? A e keni vënë re ndonjëherë, se si para fluturimit, njëra ndër stjuardesat e cila pret udhëtarët gjithmonë i mban duart
Këto janë stjuardesat më joshëse në botë (FOTO LAJM) Profesioni i stjuardesës është me të vërtetë një profesion i veçantë dhe atraktiv. Me të dëgjuar ky emër, të gjithëve
Çfarë bëjnë stjuardesat kur janë vetëm? (VIDEO) Pothuajse të gjithë neve na ka rënë të marrim shërbimin e stjuardesave. Ato në shumicën e rasteve janë të bukura dhe sup
Stjuardesat filmohen gjatë një orgjie, plas skandali me kompaninë ajrore (VIDEO) Një grup stjuardesash janë filmuar gjatë në orgjie në një hotel të Spanjës duke shkaktuar skandal në kompaninë ajrore "C
A e dini përse stjuardesat i mbajnë duart pas shpine? A e keni vënë re ndonjëherë, se si para fluturimit, njëra ndër stjuardesat e cila pret udhëtarët gjithmonë i mban duart
Ejani fluturoni me ne! Jeta luksoze e stjuardesave nga e gjithë bota (FOTO LAJM) Ato vizitojnë Piramidat, udhëtojnë në Rivierën Franceze dhe praktikojnë yoga në plazhet e Haëaii-t. Gaboheni nëse men
E çuditshme, stjuardesat na studiojnë gjatë gjithë kohës Kemi shkruar jo pak për sekretet e bordit të linjave ajrore, ndërsa duket se kodet e tyre nuk kanë të mbaruar. Në sy
Shqiptarja, një ndër stjuardesat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Agjencia "Top Stewardesses", një ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram ka vlerësuar një vajzë shqiptare si nj
2 vjeçari ndihmon stjuardesat gjatë udhëtimit, por ja çfarë ndodhi (FOTO LAJM) Dëshira dhe vullneti i një djali 2 vjeçar i cili ka kaluar gjithë udhëtimin duke ndihmuar stjuardesat të shpërndanin pij
Stjuardesat dhurojnë spektakël në derbin e njohur evropian (VIDEO) Në gjithë Evropën, është i njohur derbi më i madh portugez Benfica –Sporting. KWtë vit në këtë shfaqje kanë dhuruar një
Pushimi gjatë fluturimit, ja ku flenë stjuardesat (FOTO-LAJM) Gjatë orëve të gjatë të fluturimeve, edhe stjuardesat apo anëtarët e ekuipazhit të avionit kanë nevojë për të pushuar pë
Pilotët e avionit lënë kabinën për të kërcyer me stjuardesat (VIDEO-FOTO) Dy pilotë të linjës ajrore 'SpiceJet' janë pezulluar pasi gjatë fluturimit nuk ishin në kabinën e tyre, por së bashku me
Skandali me stjuardesat e British Airways (FOTO-LAJM) British Airways vijon punën për identifikimin e dy stjuardesave të cilat kanë postuar në Youtube videon e cila tregon pa
Stjuardesat, Kung Fu kundër të dehurve Në bordet e avioneve, ndodh në shumë raste që të ketë edhe persona të dehur, të cilët bezdisin udhëtarët e tjerë. Në Kin